אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

דמי פיטורין

  • זכאות לדמי פיטורין
    טל | 02/08/2021 09:37

    שלום,

    אני נמצאת בחופשת לידה. הודעתי על חזרה לעבודה ב 15.9 לאחר 26 שבועות של חופשת לידה.

    החברה בה אני מועסקת נמכרה והיא תיסגר ב 1.10. חלק מהעובדים עוברים לחברה שרכשה אותנו, אולם אני לא קיבלתי כל הצעה לתפקיד בחברה הרוכשת ולפיכך אמורים לפטר אותי בתחילת ספטמבר בעודי בחופשת לידה.

    האם אני זכאית לתשלום של 60 יום (שהרי אסור לפטר בחופשת לידה או 60 יום לאחריה)?

    אגב, אני מועסקת בחברה מעל שנתיים

    תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • דמי פיטורין
      עו"ד נטלי אבני | 02/08/2021 12:29

      הי טל,

      אכן למעסיק אסור לפטר אותך בתקופה המוגנת ללא היתר מהממונה על חוק עבודת נשים, כמו כן אסור לו לשלם לך כסף במקום להחזירך לעבודה. מציעה שתצרי קשר עם המעסיק ותבדקי מה כוונותיו. בכל מקרה ללא היתר מהממונה מדובר בפיטורין בניגוד לחוק ובמידה ואכן תפוטרי בניגוד לחוק עליך לפנות לעו"ד במיידי.

      נטלי אבני, עו"ד
      מנהלת פורום דיני עבודה

      הרברט סמואל 37 חדרה
      טלפון: 052-3439599 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • דמי פיטורין - המשך
        טל | 02/08/2021 17:29

        תודה על התשובה המהירה


        השאלה אם הממונה על חוק עבודת נשים מאשר פיטורין, האם יינתן פיצוי כספי?


        תודה

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • המשך
          עו"ד עדי אורן-פריאנטי | 03/08/2021 08:47

          לעניות דעי כן. אף שהחלטה זו גם בשיקול דעתו. 

          בברכה, 

          עדי אורן פריאנטי, עו"ד
          מנהלת פורום דיני עבודה

          שדרות ירושלים 18, אשדוד.
          טל': 08-8671200; מייל: [email protected]

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני חוזים 24/09/2021 | 18:31 השבת בטחונות בעקבות סיום שכירות הימפנה לסעיף 25י(ה) לחוק השכירות:הסתיימה תקופת השכירות, ישיב המשכיר לשוכר את הערובה או את יתרתה ל...
  • פורום דיני מיסים 24/09/2021 | 16:29 מיסוי מקרקעין שלום אני בקרוב מתכוון לרכוש דירה ( על סך מיליון 500)ובנוסף אני צריך לקבל מהוריי שליש די...
  • פורום צוואות וירושות 24/09/2021 | 13:28 2 דירות בירושה וללא צוואה זוג נפטר הייתה בבעלותו דירת מגורים אחת בה התגורר שנים רבות ודירה נוספת שאותה השכיר שנים רבות. ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 24/09/2021 | 13:27 2 דירות בירושה ללא צוואה זוג נפטר הייתה בבעלותו דירת מגורים אחת בה התגורר שנים רבות ודירה נוספת שאותה השכיר שנים רבות. ...
  • פורום דיני תעבורה 24/09/2021 | 12:11 החרמת רכב אינה השבתת רכב החרמת רכב נעשית מכוח סעיף 32(א) לפקודת סדר הדין הפלילי - לתקופה של עד 6 חודשיםהשבתת רכב נעשית מכו...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק