אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הקטנת שטח דירה

  • הליך של תמא בבניין
    חלי | 08/04/2021 10:47

    הבניין בו אני מתגוררת עובר הליך של תמא הדירה הוקטנה לצורך התמא משמעותית
    האם אני צריכה חישוב של המטרג לארנונה מחדש?
    תודה רבה רבה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הקטנת שטח דירה
      עו"ד אילן הלוי | 14/04/2021 09:59

      שלום חלי!


      אם הדירה החדשה קטנה יותר מדירה קודמת אז גם הארנונה תשתנה בהאם. רק קחו בחשבון כי יתכן ונוספו שטחי מרפסת. כן יש רשויות שקובעות תעריפים גבוהים יותר לבניינים חדשים וכן לקחת בחשבון כי השטח לצורכי ארנונה בדירה הקודמת לא היה מעודכן בהתאם למצב בפועל.

       

      בברכה, 

      אילן הלוי, עו"ד
      מנהל פורום תמ"א 38

      שד' שאול המלך 8, ת"א
      נייד: 050-5752517; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • הליך של תמא בבניין
        חלי | 14/04/2021 12:41

        היי
        תודה על תשובתך
        הבניין כרגע בתמא עוד שנתיים התמא מסתיים
        האם במהלך התמא מאחר וצימצמו משמעותית את הדירה יש התחשבות בחישוב התמא עד לסיום ההליך

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • הקטנת שטח הדירה
          עו"ד אילן הלוי | 27/04/2021 12:57

          היי חלי


          מתנצל על האיחור בתשובה. עדכון שטח לצורכי ארנונה לא מתבצע באופן שוטף. לכן אני מניח כי כל עוד הפרויקט לא הסתיים אתם תחויבו לפי השטח הנוכחי. בכל מקרה אתם יכולים לפנות לעיריה ולבקש הפחתת חיוב בגלל השטח. אני רק שב ומזהיר כי כדאי שתבדקו טוב אם אכן השטח קטן לעומת מה שאתם משלמים.

          בברכה, 

          אילן הלוי, עו"ד
          מנהל פורום תמ"א 38

          שד' שאול המלך 8, ת"א
          נייד: 050-5752517; מייל: [email protected]

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
בחזרה ל - פורום תמא 38
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני נזיקין 22/09/2021 | 07:29 ויתרון נוסף על פי סעיף 77(א) לחוק בתי המשפט, ניתן להגיש את התביעה הנגררת לאותו בית משפט שנתן את פסק הדין הפלי...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 22/09/2021 | 07:16 חיוב ללא אישור על מחשב נייח ללא קבל... שלום, בוצעה פניה לרכישת מחשב מחברה מוכרת, לאחר מספר ימים קבלתי פניה מנציג החברה כי המוצר אינו ז...
  • פורום דיני מיסים 22/09/2021 | 05:13 מס מכירה ורכישה שלום, אני מעוניינת להבין את הנושא של מס רכישה ומכירה/שבח. אני רווקה רוכשת על שמי דירה חדשה מקבלן...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 22/09/2021 | 05:09 מס מכירה שלום, אני מעוניינת להבין את הנושא של מס רכישה ומכירה/שבח. אני רווקה רוכשת על שמי דירה חדשה מקבלן...
  • פורום תכנון ובנייה 22/09/2021 | 03:40 מחסן משותף ברב קומות אנחנו דיירים חדשים בבניין . כששאלנו את הועד היכן המחסנים , נאמר לנו שיש 2 מחסנים גדולים רק לאופני...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק