אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ביטול הסכם שכירות

  • התראה מוקדמת על סיום חוזה שכירות
    איתי | 04/02/2021 16:25

    אנו שוכרים דירה ובחוזה יש זכות לכל צד להודיע לצד השני על סיום מוקדם של החוזה בהתראה של 3 חודשים ומרגע זה לקבל את יתרת דמי השכירות לחודשים שלא נוצלו. 

    קראתי את החוק וכתוב שם שבמקרה כזה לשוכר יש זכות לסיים את החוזה תוך התראה של 60 ימים. 

    האם מדובר בימים קלנדריים הנספרים מיום ההודעה או שני חודשי שכירות מהחודש העוקב? והאם גם במקרה זה ניתן לדרוש החזר צקים בחודשים שלא נוצלו? 

    בתודה

    איתי

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • ביטול הסכם שכירות
      ליאור חאיק, עו"ד | 04/02/2021 20:31

      איתי היי,

      קשה להשיב בלי לבדוק את ההסכם וסעיפיו.

      חוק השכירות קובע כי אפשר להסכים שהמשכיר יודיע לשוכר על ביטול חוזה שכירות למגורים , 90 ימים מראש, לפחות, והשוכר יודיע למשכיר על ביטול החוזה בהתאם לתניה כאמור, 60 ימים מראש, לפחות.

      אפשר להסכים על מנגנון אחר המיטיב עם השוכר.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני צבא 22/09/2021 | 08:00 החרמת טלפון היום הקצין ניסה להחרים לי את הטלפון. לא נתתי לו והוא רוצה להעלות אותי משפט על סירוב פקודה. אני י...
  • פורום דיני נזיקין 22/09/2021 | 07:29 ויתרון נוסף על פי סעיף 77(א) לחוק בתי המשפט, ניתן להגיש את התביעה הנגררת לאותו בית משפט שנתן את פסק הדין הפלי...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 22/09/2021 | 07:16 חיוב ללא אישור על מחשב נייח ללא קבל... שלום, בוצעה פניה לרכישת מחשב מחברה מוכרת, לאחר מספר ימים קבלתי פניה מנציג החברה כי המוצר אינו ז...
  • פורום דיני מיסים 22/09/2021 | 05:13 מס מכירה ורכישה שלום, אני מעוניינת להבין את הנושא של מס רכישה ומכירה/שבח. אני רווקה רוכשת על שמי דירה חדשה מקבלן...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 22/09/2021 | 05:09 מס מכירה שלום, אני מעוניינת להבין את הנושא של מס רכישה ומכירה/שבח. אני רווקה רוכשת על שמי דירה חדשה מקבלן...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק