אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

חתימה על הסכם כשהמוכר מחוץ לישראל

  • חתימה
    ריף | 25/12/2020 14:12

    האם ניתן שמוכר בעל ת"ז ישראלית השונה בחו"ל, יחתום בחו"ל על הסכם מכר וישלח בדואר חתום וקונה יחתום בישראל? ( השאלה רק על ההסכם עצמו. יפוי כח יחתום בקונסוליה בנפרד)

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • חתימה על הסכם כשהמוכר מחוץ לישראל
      ליאור חאיק, עו"ד | 25/12/2020 17:16

      כן, על ההסכם עצמו אין בעיה.

      דברים אחרים שדורשים אימות ייעשו מול הקונסוליה.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום תמא 38 13/06/2021 | 20:12 דיור חלופי בשל מצב בריאותי שלום רב, אימי חתמה לפני 3-4 שנים על הסכם תמ"א ולא במסגרת פינוי בינוי. אימי בת 76 והחלה החמרה במ...
  • פורום תכנון ובנייה 13/06/2021 | 19:27 פיצול??? אני מעונין להוציא היתר כדי לעשות לדירה שלי דלת נוספת מחדר המדרגות בבית משותף. המטרה היא כי חדר א...
  • פורום דיני עבודה 13/06/2021 | 18:21 גמול השתלמות עובדת רשות שלום רב. קיבלתי אישור על גמול השתלמות. עובדת שנה עשירית בעירייה ולא עדכנו אותי על זכאות. האם ה...
  • פורום דיני צבא 13/06/2021 | 18:15 פסילת מקצוע אני עולת לפסילת מקצוע השבוע ואני אמורה לסגור שבת (בתפקיד שהולכים לפסול לי אותו) . השאלה אם המפקדת...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 13/06/2021 | 17:05 גבול מקום החניה כולל שטח נוסף מעבר ... על פי סעיף 158א1(א) של חוק התכנון והבניה תשכ"ה-1965, ההגדרה של מקום חניה היא:"מקום חניה" – שטח המ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק