אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם מותר לפרסם משפט שהסתיים בזיכוי בשל אי שפיות?

  • האם מותר לפרסם שהיה לי משפט אם זוכתי מאי שפיות?
    מני | 04/08/2020 21:17

    היה לי משפט פלילי על הטרדה באמצעות מתקן בזק, הורשעתי בשלום וזוכתי במחוזי מאי שפיות, האם מותר לפרסם שהיה לי בכלל משפט פלילי אם זוכתי מאי שפיות? מאחר ויש פה עניין של סודיות רפואית

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם מותר לפרסם משפט שהסתיים בזיכוי בשל אי שפיות?
      עו"ד אמיר מורשתי | 06/08/2020 21:14

      מני יקר, התשובה העקרונית לשאלתך היא בחיוב! אין כלל הקובע שיש לאסור פרסום פסק דין המזכה נאשם בשל אי שפיות. יחד עם זאת, סעיף 70(ד) לחוק בתי המשפט מאפשר לבית המשפט לאסור כל פרסום במידה שהוא רואה צורך בכך לשם מניעת פגיעה בפרטיות בעל הדין ובנוסחו: "       (ד) בית משפט רשאי לאסור כל פרסום בקשר לדיוני בית המשפט, במידה שהוא רואה צורך בכך לשם הגנה על בטחונו של בעל דין, עד או אדם אחר ששמו הוזכר בדיון או לשם מניעת פגיעה חמורה בפרטיות של אחד מהם, לשם מניעת פגיעה בפרטיות של אדם בשל חשיפת מידע רפואי עליו או לשם מניעת פגיעה בפרטיותו של אדם עם מוגבלות שכלית או של אדם עם מוגבלות נפשית, כהגדרתם בחוק הליכי חקירה והעדה של אנשים עם מוגבלות, של אחד מהם." מקווה שהייתי לך לעזר
      בברכה,

      אמיר מורשתי, עו"ד
      מנהל פורום פלילי

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • האם מותר לפרסם הכרעת הדין בשלום אם היא בוטלהבמחוזי
        מני | 07/08/2020 02:57

        1-האם ניתן לפרסם את הכרעת הדין בשלום אם היא בוטלה במחוזי?

        2-האם ניתן לשים צד איסור פרסום על ההליך בשלום? או שאין לי עילה.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • האם מותר לפרסם הכרעת דין בשלום אם היא בוטלה במחוזי
          עו"ד אמיר מורשתי | 16/08/2020 09:51

          מני יקר, מותר לפרסם גם החלטות של זיכוי בשלום/ מחוזי ואכן הכרעות דין כאמור מתפרסמות. לעניין איסור פרסום, הרי שבקשה כאמור ניתן להגיש ככל וקיימת עילה לכך בהתאם לסעיף 70 לחוק בתי המשפט וללא קשר לזיכוי . מקווה שהייתי לך לעזר

          בברכה,

          אמיר מורשתי, עו"ד
          מנהל פורום פלילי

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
בחזרה ל - פורום פלילי
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 21/09/2020 | 12:40 הערה בדבר הגבלה בהעברה והגבלה בירוש... שלום מיכל,כאשר יש הוראה כזו יש לקבל את אישור רשות מקרקעי ישראל לפני רישום של הורשה או מכר.זו הורא...
  • פורום דיני בנקאות 21/09/2020 | 12:39 חיוב בעמלת הלוואה שלום רב,כל בנק מחוייב לפרסם את העמלות שלו. בדוק בפרסום העמלות של הבנק האם חייב אותך כנדרש. ככל של...
  • פורום עורכי דין 21/09/2020 | 12:28 אציע כי תנסה בפורום רשלנות רפואית בברכה,  צבי שמיר, עו"ד מנהל פורום הוצאה לפועל  צה"ל 26, גן יבנה טל': 072...
  • פורום אתיקה מקצועית 21/09/2020 | 12:13 הגשת עתירה מנהלית על ידי משפטן שאינ... שלום רב. האם משפטן (שאינו עו״ד) רשאי להגיש עתירה מנהלית עבור צד ג׳, בתשלום (ללא ייצוג. מדובר בהכנ...
  • פורום הסדרת מעמד ואזרחות 21/09/2020 | 11:40 הליך קביעת אבהות אילן שלום ותודה על פנייתך,מדובר בהליך משפטי, ואיני יכול לנבא איזה מחיר תקבל.אתה כמובן מוזמן ליצור...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק