אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תמ"ת

  • תמ"ת
    אלאנורה | 04/08/2020 19:11

    אני מורה עובדת 33 שעות בשבוע. לומדת במרכז פסגה מטעם משרד החינוך עוד 3 שעות שבועיות. האם שעות הלימוד מוכרות על ידי התמ" ת לצורך קביעת דרגת זכאות להנחה במעונות לילדים?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 26/09/2020 | 12:47 מיסוי בפינוי בינוי או תמא שלוםאני בן 44 גר בפתח תקווה גרוש פלוס 2 ילדים ללא דירה גר בשכירותאני מעוניין לקנות דירה עד 130000...
  • פורום דיני מיסים 26/09/2020 | 10:43 סעיף 91 תיקון 147-האם רווח ההון יחש... מבקש לדעת אם רווח הון שכתוב בתיקון יכלל כהכנסה רגילה ?להלן ציטוט :"(תיקון מס' 147) תשס"ה-2005 ...
  • פורום פלילי 26/09/2020 | 10:17 איום ועד הבנין מבקש כסף לתיקון הגג. ביקשתי דרך הווטסאפ לברר פרטים על העבודה שאלתי שאלות ולאורך ההתכתבו...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 26/09/2020 | 09:04 רכישה באינטרנט שלוםראיתי  עגלה תינוק דרך אתר ישראלי שמשווקים ציוד לתינוקות, התקשרתי וביקשתי אם ניתן לקנות א...
  • פורום דיני חוזים 26/09/2020 | 00:29 הסכם לאישור משכנתא חתמתי עם חברה ליעוץ משכנתאות עלחוזה שישיגו לי משכנתה של 250000שקל ל10 שנים בריבית של 10.5%.{מכיוו...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק