אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

דווח

  • דווח
    מירי | 30/07/2020 09:52

    כשמוכרים דירה בדווח למס יש לרשום אם הדירה הושכרה ראו לא. יש לצרף ראיות? איך רשות המס בודקת ?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני תעבורה 11/08/2022 | 13:48 ילד במושב קדמי שלום רלי,ניתן להושיב ילד במושב הקדמי בכל גיל לפי התנאים הבאים:עד גיל שנה, במושב בטיחות, פני התינו...
  • פורום פלילי 11/08/2022 | 13:09 אישור סגירת תיק שלום,הופללתי ע"י מספר אנשים באשמת תקיפת ילד. לאחר בדיקת המשטרה והפרקליטות נמצא שאין שחר בהאשמות ו...
  • פורום דיני עבודה 11/08/2022 | 12:52 עדכון חוזה עבודה מעדכנים לי את החוזה ומוסיפים לי את סעיף 14 שלא היה לי קודם (עוד לא חתמתי). מה שכן - תמיד הפרישו ...
  • פורום דיני חוזים 11/08/2022 | 12:43 קיום יחסי מין בדירה מושכרת שלום, סליחה על ההפרעה. יש לי שאלה בקשר לקיום יחסי מין בדירה מושכרת.בעצם, שכרתי דירה לפני כמה זמן ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 11/08/2022 | 11:29 שער החניה של השכנים מפריע לחנית הרכ... שלום רב,אני גר בבית דו משפחתי כשבאיזור החניה שלי עוברים המשפחה שגרה בדו משפחתי אחרי,כשהם פותחים א...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק