אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

דו"ח מהירות,הנהג תושב חוץ חזר לחו"ל-מה לעשות?

  • חוץ
    אפי | 29/07/2020 22:31

    ברכב שלי נהג תושב חוץ שכבר חזר לחו"ל . הגיע אלי דוח מהירות על המועד בו נהג החוצניק. מה עושים?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • דו"ח מהירות,הנהג תושב חוץ חזר לחו"ל-מה לעשות?
      עו"ד אורית כהן | 30/07/2020 05:27

      אפי שלום,

      בהתאם לסעיף 27ב לפקודת התעבורה, רואים בבעלים הרשום כאילו הוא נהג ולכן כל עוד לא תביא את הנהג בפועל האחריות לביצוע העבירה תישאר עליך. האם הנהג שמתגורר בחו"ל עתיד לשוב?

      במידה וכן הגש בקשה להישפט ונסה לדחות את המשפט עד שישוב, ואז תסב הדו"ח עליו.

      במידה ולא מתכוון לשוב נסה להידבר עם התובע ביום המשפט ולבקש להמיר לתקנה ללא נקודות.

      קיימת לך גם האופציה לנהל המשפט ולנסות להוכיח שהמצלמה לא תקינה, אך לשם כך אתה זקוק לעורך דין מומחה לתעבורה,. קח בחשבון שאופציה זו כרוכה בעלות גבוהה שכן מדובר ב

       עדויות מומחים רבים. אם אין לך בעיית נקודות כנראה שעדיף לך לשלם הקנס ולשכוח מהעניין.

      מקווה שקבלת מענה, בכל שאלה נוספת אני כאן.




      בברכה,

      אורית כהן, עו"ד
      נחלת יצחק 8, תל אביב
      טל': 03-6999783 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • הבהרה
        אפי | 30/07/2020 09:12

        תודה לך על תשובתך המודרנית והמפורטת. אבקש רק לשאול אם אין הגבלת זמן על הסבת הדוח על שם הנהג ? כךצהבנתיממאוח הדברחםצבתדובתך. או שתסבירי העניין. שוב תודה

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • הבהרה תיקון
          אפי | 30/07/2020 09:13

          תודה לך על תשובתך המודרנית והמפורטת. אבקש רק לשאול אם אין הגבלת זמן על הסבת הדוח על שם הנהג ? כך הבנתי מרוח הדברים בתשובתך. או שתסבירי העניין. שוב תודה

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • הסבת דו"ח לאדם אחר-היש מגבלת זמן?
            עו"ד אורית כהן | 30/07/2020 15:05

            אפי שלום,

            מרגע שקבלת הדו"ח עומדים לרשותך 90 יום לבקש הסבה.

            אם חלפו 90 יום, ניתן לבקש הארכת מועד להישפט מטעמים מיוחדים. אם בית המשפט נעתר לבקשה ומאריך המועד, תקבל הודעה על מועד המשפט ואז תוכל לבצע את ההסבה.

            מקווה שהבהרתי הסוגיה ,בכל שאלה נוספת הנני כאן.



            בברכה,

            אורית כהן, עו"ד
            נחלת יצחק 8, תל אביב
            טל': 03-6999783 ; מייל: [email protected]

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני משפחה 24/09/2020 | 11:43 להגיש מיד בקשה לצו הגנה ולהרחיק אות... הילד בן 39... כנראה שהוריו האומללים לא צעירים כל כך. כדאי לעזור להם ולהסביר להם שהדבר הנכון לעשות...
  • פורום זכויות יוצרים 24/09/2020 | 11:36 בחירת שם לעסק - איך לוודא שאכן הוא ... ברצוני להקים עסק חדש, שכרגע מיועד לשוק הישראליאך אני רוצה שבעתיד הוא ייפתח גם לקהל הבינלאומי.יש ש...
  • פורום ביטוח לאומי 24/09/2020 | 11:33 קיזוז אהלן,פניתי בעבר ושאלתי לגבי שני מעסיקים וחישוב דמי אבטלה. הגשתי בקשה לתביעת דמי אבטלה החל מחודש א...
  • פורום דיני עבודה 24/09/2020 | 11:20 עובד יומי בסופש ראש השנה שלום אני עובד יומי בימים קבועים א,ג,ו,שבת. (במקום עבודתי עובדים בחגים ושבתות ) בסופש ראש השנה...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 24/09/2020 | 10:43 דירה משותפת היי..רציתי לשאול.. להורים שלי דירה משותפת ללא משכנתא. כשהיתה משכנתא אבא שלי שילם מחשבון הבנק..זו...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק