אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

גמר חשבון לעובדת

  • הודעה
    רינת | 10/07/2020 07:45

    עובדת וותק 10 חודשים 

    עובדת רק 3 ימים בשבוע 8.5 שעות ליום 

    הודיע לה המעסיק 20.6 על פיטורין לאחר שימוע 

    כמה ימי הודעה מוקדמת צריכים  לשלם

    פיזית 20.6 יום אחרון שלה 

    אם 10 ימים האם מלא 10 ימים או לפי אחוז משרה שלה 

    מה לרשום תאריך סיום 

    האם הודעה מוקדמת השם שלה חלף הודעה מוקדמת האם צריך לשלם הוצאות פנסיוניות בגינה 


    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • גמר חשבון לעובדת
      עו"ד לילך אקרמן | 12/07/2020 10:58

      שלום רב

      לגבי כמות הימים השאלה היא האם היא עובדת במשכורת קבועה או בשכר. ככל ובשכר אז 10 ימים ככל ובמשכורת קבועה אז 16 ימים. 

      הימים של ההודעה המוקדמת הם קלנדריים אשר בגינם עליה לעבוד כפי שעבדה בשוטף/ לשלם לה תמורת הודעה מוקדמת בגין הימים אשר היה עליה לעבוד במהלכם בשוטף.

      תאריך סיום העסקה הוא תלוי אם יש יחסי עובד מעביד ועבודה בפועל במהלך ההודעה המוקדמת שאז סיומם או שהמעסיק מוותר ומשלם תמורת הודעה מוקדמת שאז במועד ההודעה על פיטורים. אם מדובר בחלף הודעה מוקדמת אז אין יחסי עובד מעביד בתקופה זו ואין צורך בתשלום זכויות סוציאליות בגינה

      בברכה,

      לילך אקרמן, עו"ד 

      מנהלת פורום דיני עבודה

      העמק 52, כפר יונה
      טל': 8833030 -077; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 04/08/2020 | 20:11 מכתב התראה בוואצאפ האם ניתן לשלוח מכתב התראה בוואצאפ, פייסבוק, במיסרון? נכון שאין הגדרה ספציפית אבל לדעתי זה ממש זי...
  • פורום פלילי 04/08/2020 | 20:00 הטבת תנאים שלום, אשמח לעזור לאסירים בהטבת התנאים למי עלי לפנות? 1. מקבלים 3 גלילי הנייר טואלט בחודש!!! הש...
  • פורום דיני מיסים 04/08/2020 | 19:40 תשלום מס על רווחי הון שלא דווחו כדי... ביצעתי השקעה בחו"ל לפני כמה שנים  קיבלתי רווחים מההשקעה ,  היום הבנתי שאני צריך לשלם ע...
  • פורום דיני עבודה 04/08/2020 | 19:11 תמ"ת אני מורה עובדת 33 שעות בשבוע. לומדת במרכז פסגה מטעם משרד החינוך עוד 3 שעות שבועיות. האם שעות הלי...
  • פורום לשון הרע 04/08/2020 | 18:49 לא, הדברים מוגנים מכוח סעיף 13(5) ל... גם אם מדובר בדברי שקר בכוונה.
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק