אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

התראה על סיום הסכם שכירות

  • סעיף 3 חודשים מראש
    חנן | 17/05/2020 18:36

    היי
    בחוזה שכירות שלי יש סעיף התרעת עזיבה דו צדדי של 3 חודשים מראש.
    החוזה נקוב לשנה עם אופציה להארכה ככל שאחפוץ.
    וכך היה, אני גר בדירה מספר שנים ללא שינוי בחוזה ובמחיר.

    הסעיף 3 חודשים עדיין חל או שאפשר לתת התראה של חודש מראש?

    תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • התראה על סיום הסכם שכירות
      עו"ד מיכאל שטרית | 19/05/2020 08:30

      חנן שלום רב,

      את התשובה אחלק ל-2,

      ראשית, ההתקשרות בניכם המשיכה על בסיס ההסכם המקורי - אומנם לא הוערך בכתב אך הוערך "בהתנהגות" לכן ניתן לומר שהתנאים נמשכים.


      עם זאת, אתה מציין שההסכם נמשך מספר שנים, ולכן רצוי להגיע על מנגנון הודעה בהסכמה כחודש מראש. הצעתי היא לשוחח עם בעל הדירה.

       


      בברכה,

      עו"ד מיכאל שטרית
      מנהל פורום נדל"ן ומקרקעין

      בן צבי 7א, בית שמש
      טל': 02-9925566 ; מייל: michael@sb-law.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • תודה רבה (:  לת 
        חנן | 19/05/2020 09:44

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני חוזים 04/07/2020 | 10:56 נזק למושכר בגין רשלנות השוכר(שריפה,... שאלה כללית לטובת ציבור השוכריםהיה ופרצה שריפה/הצפה בדירה שכורה, עקב רשלנות השוכר. בהינתן שהשוכר ר...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 04/07/2020 | 10:37 קניית דירה כשיש דירה מירושה יש לי דירה שקיבלתי בירושה שהיא משותפת לי ולאחותי. הדירה מושכרת כדירה להשקעה (אף אחת מאיתנו לא גרה...
  • פורום תמא 38 04/07/2020 | 08:54 בנושא פינוי ןבינוי יש לי דירה שרוצים לעשות עליה פינוי ובינוי. נניח שהדירה מושכרת לצד שלישי. בחוזה שעליו אני חותם...
  • פורום בתי דין רבניים 04/07/2020 | 08:41 נישואין לגרושה שלוםאני מאד מעונין לשאת את זוגתי לאישה על פי ההלכה,אך בגט שלה קיים סעיף שנקרא "מחייב ברור" מאחר ו...
  • פורום דיני משפחה 04/07/2020 | 08:37 אפוטרופוס שלום.אני בן 28 וגר לבד בדירה ששכרתי. לפעמים ההורים מתקשרים וחושבים שאני עושה שטויות, או שאני אדם ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק