אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

השקעה בחיפושי נפט

  • מניות בדלק קידוחים וישראמקו - דיבידנד
    נחמה | 01/04/2020 11:02

    האם הדיבידנד שאני מקבל מ2 החברות הללו, כמשקיע יחיד במניות, חייב במס שולי או במס המוגבל החל על יחידת שותפות?

    הבנק ניכה לי 100% מס מהדיבידנד. הייתכן?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • השקעה בחיפושי נפט
      עו"ד משה (מוש) גבע | 07/04/2020 11:16

      הדיבידנד חייב במס מוגבל. אין כזה דבר 100% ניכוי מס. 

       

      בברכה,

      משה גבע, עו"ד
      שותף ומנהל סניף תל - אביב
      סלי אילון ושות' - משרד עורכי דין מיסים
      יעוץ וליווי מקצועי ומשפטי בתחום המיסים



      רח' הארבעה 28 ת"א
      טל': 03-5084525; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • אין ברשותי כרגע את האסמכתא
        נחמה | 07/04/2020 11:28

        אצרף את האסמכתא על ניכוי 100% מס מהדיבידנד לאחר החג. תודה בינתיים.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 09/07/2020 | 17:39 ועדה רפואית אני חולה אונקולוגי ראש צוואר לאחר אישפוזים רבים הקרנות וכימותרפיה ...הוכרתי כנכה 100 אחוז זמני...
  • פורום דיני עבודה 09/07/2020 | 17:38 האם התפטרות בשל הרעת תנאים תיחשב כד... שלום רב,ככלל, עובד שהתפטר אינו זכאי לפיצויי פיטורים אלא אם חל עליו סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורין.בנ...
  • פורום דיני נזיקין 09/07/2020 | 16:37 חובת תשלום לגנון בהיעדרות ילד בגין ... שלום הבן שלי בגיל 3 שנים ויום שבר את עצם הבריח בגנון פרטי. הוא רץ ונפל בחצר וילדה , גדולה וכבד...
  • פורום פלילי 09/07/2020 | 16:23 ילד בן 10 שפועל באלימות מה ניתן לעשות מול ילד בן 10 שמתנהג באלימות קשה כלפי הילדים שלי?זה כולל דקירה עם מספרים (דקירה שהז...
  • פורום דיני משפחה 09/07/2020 | 16:13 שינוי צוואה הדדית מרגע שנפטר אחד המצווים בצוואה הדדית לא יוכל בן הזוג הנותר בחיים לעשות צוואה חדשה מטעמו, אלא אם ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק