אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם אפשר להוסיף ״סלוגן״ לכרטיס ביקור?

  • האם מותר לי להוסיף סלוגן לכרטיס הביקור?
    ח.כ | 05/03/2020 10:23

    האם מותר לי להוסיף משפט סלוגן, משפט שיווקי, בכרטיס הביקור שלי? או שזו עבירה אתית? 

    למשל, להוסיף מתחת לשם שלי את המלל: "רק כשמביטים למעלה, ניתן לראות כוכבים"

    ?
    תודה על המענה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם אפשר להוסיף ״סלוגן״ לכרטיס ביקור?
      עו"ד אדם אשכנזי | 07/03/2020 14:47

      שלום רב
      התשובה היא בשלילה 
      הוספה של מלל מהסוג הנשאל לא מופיעה כדבר מותר בכללי הפרסום. 
      מותר לפרסם בכרטיס ביקור - סלוגן אסור.
      הדבר הקרוב ביותר שהכללים מתירים היא פרסום של מלל חופשי על תחום העיסוק של עורך הדין. 
      אך סלוגן הוא לא דבר שממש תואם את הכללים בנושא.

      מנגד אפשר לעתור לקבלת שאילתא - אולי וועדת האתיקה תתיר. למרות שאני פסימי לאור החלטות מאוד שמרניות שלהם בנושא.

      בהצלחה



      בברכה,

      אדם אשכנזי, עו"ד
      מנהל פורום אתיקה מקצועית

      רחוב האורגים 21, אשדוד
      טל': 08-6538011  : [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 27/10/2021 | 16:20 העברת כספים במתנה אורנה שלום רב,אנא הפני שאלתך לפורום דיני מיסים באתרנו.  בברכה, אופיר קנפו, עו"ד מנהל פו...
  • פורום צוואות וירושות 27/10/2021 | 15:33 חלוקת דירה שלום רב,ניתן להוריש דירה למספר יורשים. סעיף 11 מסדיר את הדברים שלא ניתן להוריש למספר יורשים וכיצד...
  • פורום פלילי 27/10/2021 | 14:55 יש להפנות השאלה לפורום דיני נזיקין בברכה, אמיר מורשתי, עו"ד מנהל פורום פלילי
  • פורום דיני עבודה 27/10/2021 | 14:54 שאלה בנושא קורונה במקום עבודה רציתי לשאול שאלהאני עובדת במוקד ולא בקבלת קהלוהמעסיק דורש בדיקת קורונה מהירה (לא pcr)כל 84 שעות ...
  • פורום דיני משפחה 27/10/2021 | 14:40 מה דינה של דירה שנרשמה בצוואה אבל ה... שלום רב,רציתי לדעת מה דינה של דירה אשר נרשמה בצוואה, אבל כמה שנים לאחר שהצוואה נרשמה ונמסרה לילדי...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק