אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

שימוש בסימני מסחר של חברות ידועות

  • חוק זכויות יוצרים לסטודנטים ולא רק
    יאנה | 11/12/2019 13:56

    שלום רב.

    אני מעצבת גרפית בתחום כבר 10 שנים. עכשיו הלכתי ללמוד בנוסף גם UX/UI. הייתי צריכה לעצב אפליקציה ובחרתי לעשות לרשת צעצועים עולמית ידועה גם בארץ.

    האם אני יכולה לפרסם באתר שלי את הפרוייקט עם הלוגו שלהם בתוך האפליקציה? אם כן, האם אני צריכה לציין שזה נעשה במסגרת לימודים של פרוייקט או שזה לא קריטי?


    שאלה שנייה, האם אני יכולה על מנת לנפח תיק עבודות באתר שלי להכין עבודות DEMO עם לוגואים של חברות ידועות. הנפצת פרוייקטים מעצמי אבל עם לוגואים של חברות ידועות ללא קשר ללימודים או היותי סטודנטית?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שימוש בסימני מסחר של חברות ידועות
      עו"ד אפי אהרונוב | 15/12/2019 19:47

      יאנה שלום,

      שימוש לא מורשה בשמות של חברות על מנת ליצור מצג של שיתוף פעולה חושף אותך לתביעות, לטעמי, לא רק מצד אותן חברות. 



      בברכה, 

      אפי אהרונוב, עו"ד
      מנהל פורום זכויות יוצרים

      בצלאל 1, בית יעקב, רמת גן
      טל':03-5057171; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני חוזים 26/09/2020 | 00:29 הסכם לאישור משכנתא חתמתי עם חברה ליעוץ משכנתאות עלחוזה שישיגו לי משכנתה של 250000שקל ל10 שנים בריבית של 10.5%.{מכיוו...
  • פורום הוצאה לפועל 26/09/2020 | 00:11 פתיחת תיק בהוצאה לפועל שלא לצורך מקרה בו זוכה פתח כנגדי תיק בהוצאה לפועל שלא לצורך ולאחר שכתבתי מכתב למשרד עו"ד המייצג את הזוכה וב...
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק