אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

שינוי חד צדדי הסכם עבודה

  • שינוי מדדים ללא ידיעה.
    אסי טל | 09/11/2019 09:04

     שלום רב ! ברצוני לברר האם ניתן לשנות מסמך לאחר חתימתי ומבלי לעדכן אותי לפני כן.

    במקום עבודתי כחלק מההסכם ניתן לעובד שכר עידוד פעם ברבעון , לצורך קבלת שכר עידוד ניתן משוב לעובד בנושא השכר העידוד אשר מורכב ממדדים 1-5 לאחר הערכה שקיבלתי מהמנהל שלי חתמתי על המסמך ולאחר מכן שונו המדדים ע"י המפקד מבלי לעדכן אותי על כך, האם זה תקין ?

    מבדיקה שעשיתי הטופס פנימי ואינו מוכר לארגון אע"צ להסתדרות אט"ל וכלל הגורמים אשר נוגעים לשכר עידוד.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שינוי חד צדדי הסכם עבודה
      ליאור חאיק, עו"ד | 09/11/2019 19:58

      שלום,

      בהנחה והשינוי בהסכם העבודה בוצע באופן חד צדדי ללא אישור פוזיטיבי מצדך, לא אמור להיות לו תוקף.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • אסף
        שינוי מדדים. | 09/11/2019 20:49

        זה לא הסכם עבודה אלא חוו"ד לפרמיית שכר עידוד.

        כאשר המסמך פנימי ואינו מוכר לאף אחד מהגורמים הצבאים,להסתדרות ולארגון.

        אינו מסוכם בהסכם הקיבוצי.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי משפט 03/07/2020 | 17:21 לץ -פסיקה תודה !!! ומה לגבי פסיקה שתאפשר לתקן באופן ובמטרה שתעקף שאלת סמכות? פסיקה במשפחה או אפילו בהליך אז...
  • פורום דיני מיסים 03/07/2020 | 14:48 מס שבח והמסתעף... יש בבעלותי דירה בה אני מתגורר. יש לי חצי דירה נוסםת במקום אחר אני שותף עם אחי...אם נמכור את הדירה...
  • פורום דיני תעבורה 03/07/2020 | 14:42 רכב נושא לוחית "במבחן" שלום אילתי,סעיף 2 של פקודת התעבורה קובע:2. לא ינהג אדם רכב ולא ירשה לאחר לנהוג רכב שברשותו, אלא א...
  • פורום תאונות דרכים 03/07/2020 | 13:30 נהיגה שלא בהתאם לפוליסה מדובר בעניין מורכב, אך לאור המתואר בשאלתך וגם בהתאם לפסיקה עדכנית בעניין של בית המשפט העליון בסוג...
  • פורום דיני עבודה 03/07/2020 | 12:56 ימי מחלה בגין תקיפה שלום רב, לפני מספר ימים, תוך כדי החלפת דברים, עובד במקום העבודה שלי נתן לי מכה חזקה מאוד בחז...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק