אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

פטור ממס שבח לעיוור

  • האם רווח מכירת חנות שהיא נכס בית..פטור לעיוור?
    תלקר | 05/11/2019 23:25

    האם מכירת חנות ששימשה כנכס בית...יש פטור ממס שבח לעיוור?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • פטור ממס שבח לעיוור
      עו"ד חיה אביסרור-שמעוני | 19/11/2019 10:35

      שלום רב,

      ככלל אין פטור ממס שבח לעיוור. ההטבה במיסוי מקרקעין לעיוור היא בהנחת מס רכישה.

      עם זאת, ככל שלעיוור אישור על פטור לפי סעיף 9(5) לפקודת מס הכנסה והוא מעל גיל 60, אפשר לבחון ניצול של פטור באמצעות פריסת השבח.

      מוצע לבחון קבלת ליווי מקצועי מעו"ד מיסוי המתמחה במיסוי מקרקעין ומס הכנסה.


      בברכה,

      חיה אביסרור שמעוני, עו"ד
      מנהלת פורום דיני מיסים

      הארבעה 28, תל אביב
      טלפון: 03-5076666 ; מייל: haya@hastax.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק