אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם בריחת שתן לאחר לידה נובעת מטיפול רשלני?

  • בריחת שתן לאחר לידה
    לינור | 19/09/2019 19:41

    שלום.
    אני 5 חודשים לאחר לידה ראשונה ויש לי בריחות שתן ברמה גבוהה מאוד, ז"א הרבה שתן שבורח בהליכה, התכופפות וכו',הלכתי לפיזיותרפיסטית לרצפת האגן אך אין שיפור, בבדיקה שגרתית לאחר 6 שבועות מהלידה, נאמר לי שאין צניחה של אברים
    הופנתי לבדיקת אירודינמיקה אך עדיין לא ביצעתי אותה.
    בנוסף יש לי כאבים בעצם הזנב
    האם יש מקום לבדוק רשלנות רפואית בלידה?
    זה הריון ולידה ראשונה ולכן נראה לי מוגזם המצב שאני בו כעת

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם בריחת שתן לאחר לידה נובעת מטיפול רשלני?
      עו"ד מיכל סטרוגו | 26/10/2019 13:53

      לינור שלום רב,

      תופעה של בריחת שתן הינה שכיחה למדי לאחר לידה, גם אם מדובר בלידה ראשונה ואינה נובעת תמיד מטיפול רשלני במהלך הלידה. טיפול מוקדם ואבחון נכון של הבעיה הוא קריטי להצלחת הטיפול ולפתרון הבעיה וחשוב מאוד שיתבצע על ידי רופא מומחה ובצורה מקצועית.

      השאלה שצריכה להיבחן במקרה שלך היא, האם בריחת השתן נובעת מטיפול רשלני בלידה או בשלב האבחון והטיפול בבעיה. לעיתים קרובות הרשלנות, אם קיימת, אינה במהלך הלידה אלא בשלב הטיפול בבעיה.

      טיפול שגוי או אבחון לקוי של הבעיה, יכולים לגרום לכך שתקבלי/קיבלת טיפול לא מתאים שגרם להחמרת הבעיה.

      לדברייך, נאמר לך שאין צניחה של אברים והופנית לבדיקת אירודינמיקה שטרם בוצעה על ידך. מטרתה של בדיקה זו היא לבחון את המצב התפקודי של שלפוחית השתן ולכן חשוב שתבוצע על ידך.

      בכל מקרה, על מנת לבחון את השאלה אם קיימת רשלנות רפואית בין אם במהלך הלידה או בשלב האבחון והטיפול, יש לבחון את המקרה ביסודיות. בדיקה כזאת יכולה להיעשות ע"י פנייתך לעורך דין שעוסק בתחום הרשלנות הרפואית אשר יסתייע לצורך כך ויתייעץ עם מומחה רפואי בתחום זה. רק לאחר בחינת המקרה על ידי מומחה רפואי, ניתן יהיה ליתן תשובה אם קיימת רשלנות רפואית או לא.

      אני מקווה שתשובתי נתנה מענה מספק לשאלתך.

      מאחלת לך בריאות והחלמה


       


      בברכה,

      מיכל סטרוגו, עו"ד
      מנהלת פורום רשלנות רפואית

      אריאל שרון 4 (קומה 8) מגדל השחר, גבעתיים
      טלפון: 054-2200008 ; מייל: michalstrugo@mfs-law.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום פלילי 24/05/2020 | 23:43 תשובה לתשובה היי,האם המעשה שלו לצלם את הת״ז שלי ולרשום עדות תקין? או שאני יכול לבקש ממנו להחזיר לי את התצלום ו...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 24/05/2020 | 22:32 תביעה קטנה נגד חברת סלולר היי,אתה יכול להגיש תביעה קטנה ללא סיוע מעורך דין עד סכום של 34 אלף ש"ח. ככל ויש צורך בסיוע נוסף,...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 24/05/2020 | 19:54 טופס 4 תוספת בנייה שלום רבלפני כשנה קניתי דירה בבניין משותף.את הדירה קניתי לאחר שכבר בנו בבניין תוספת מרפסות שמש,&nb...
  • פורום דיני מיסים 24/05/2020 | 19:49 מס שבח שיוטל על הקונה הייקרקע חקלאית שנרכשה ב-1979 והתקבלה בירושה ב-2010  האם קיימת אפשרות במכירת קרקע חקלאית &nbs...
  • פורום דיני עבודה 24/05/2020 | 18:25 חישוב שכר לפיצויים - ללא סעיף 14 האם השכר לפיצויים יחושב שלפי השכר (עם ירידת השכר) כפול מספר השנים או עד תקופה שבה הועסקתי ב100% מ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק