אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

אני אוסיף

  • איפה אני אמור לעבוד בתקופת ההודעה המוקדמת
    אלכס | 17/10/2019 17:51

    שלום רב,
    אני עובד בענף השמירה הרבה שנים באותו אתר. לאחרונה נודע לי שהמנהל של האתר לא רוצה שאני אמשיך לעבוד באתר. היה לי שימוע אצל המעסיק בחברה שדרכה אני מועסק באתר, שאמר לי שאם יוחלט לפטר אותי יכול להיות שאת חודש ימים של ההודעה המוקדמת אני אעבוד באתר אחר שהוא ימצא לי, כי לא רוצים אותי במקום שבו אני עובד.השאלה האם זה חוקי? האם אני לא צריך לעבוד את החודש הזה במקום הקבוע שלי? ולא באיזה שהוא אתר אחר שימצא לי לחודש.
    אשמח מאוד לקבל תשובה!

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • אני אוסיף
      אלכס | 18/10/2019 17:07

      שאכן פוטרתי ויוצא עכשיו שאת היומיים הראשונים של ההודעה המוקדמת אני עדיין אעבוד במקום הקבוע שלי, ואחרי זה יעבירו אותי למקום אחר. זאת אומרת שלא יהיה שום רצף בימי עבודה. עד שימצאו לי מקום אחר, ואני אעשה שם חפיפה, תעבור שבוע לפחות. זאת אומרת שלא ישארו הרבה ימי עבודה מהחודש שאמור להיות לי, ואני עבדתי תמיד משרה מלאה.

      השאלה אם כל ההליך הזה חוקי? להתחיל את ההודעה המוקדמת במקום אחד ולסיים באחר, לעבוד מעט מאוד ימים בחודש הזה?  

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • עבודה בהודעה מוקדמת
        עו"ד לילך אקרמן | 22/10/2019 14:03

        שלום רב

        ככל ותנאי ההעסקה במקום החדש ושעות העבודה הנם כפי שהיו לפני כן אז על פניו אין בכך מניעה. 

        באשר לעובדה שאין רצף  - אתה צריך להבהיר למעסיק שאתה זמין לעבודה בזמן זה ולא מוותר על עבודה בהודעה המוקדמת וכי ככל והוא לא משבץ אותך לעבודה עליו לשלם תמורת ימים אלה 

        בברכה,

        לילך אקרמן, עו"ד 

        מנהלת פורום דיני עבודה

        העמק 52, כפר יונה
        טל': 8833030 -077; מייל: lilachakerman@netvision.net.il

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • תקופת עבודה בהודעה המוקדמת
          אלכס | 22/10/2019 19:55

          תודה רבה על התשובה!

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני מיסים 03/07/2020 | 19:27 מס על הכנסות מריבית אכן, הריבית חייבת במס. אולם, כיוון שהכנסותיך נמוכות, יתכן והמס (או חלקו) מגיעים לך בחזרה.&nb...
  • פורום בתי משפט 03/07/2020 | 17:21 לץ -פסיקה תודה !!! ומה לגבי פסיקה שתאפשר לתקן באופן ובמטרה שתעקף שאלת סמכות? פסיקה במשפחה או אפילו בהליך אז...
  • פורום דיני תעבורה 03/07/2020 | 14:42 רכב נושא לוחית "במבחן" שלום אילתי,סעיף 2 של פקודת התעבורה קובע:2. לא ינהג אדם רכב ולא ירשה לאחר לנהוג רכב שברשותו, אלא א...
  • פורום תאונות דרכים 03/07/2020 | 13:30 נהיגה שלא בהתאם לפוליסה מדובר בעניין מורכב, אך לאור המתואר בשאלתך וגם בהתאם לפסיקה עדכנית בעניין של בית המשפט העליון בסוג...
  • פורום דיני עבודה 03/07/2020 | 12:56 ימי מחלה בגין תקיפה שלום רב, לפני מספר ימים, תוך כדי החלפת דברים, עובד במקום העבודה שלי נתן לי מכה חזקה מאוד בחז...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק