אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תרומה

  • תרומה
    ליבני | 10/10/2019 22:17

    אם אני תורם לתאגיד שיש לו סעיף 6 לזיכוי מס ואני שכיר. איך אזדכה ממס הכנסה?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום הוצאה לפועל 14/10/2019 | 20:53 מה נכון לעשות במקרה הר"מ שלום. החייבת שילמה פסק הדין באמצעות הוצאה לפועל באחור של 4 חודשים מיום שפתחתי נגדה תיק  בהוצ...
  • פורום בתי משפט 14/10/2019 | 20:02 אבקש מענה רק ממי שיודע פתחתי בקשה הפ"ב לאישור פסק בורר. המשיב ענה שמאחר וחלפו שנתיים אין טעם לתת תוקף. האם לכאורה אמור ל...
  • פורום דיני מיסים 14/10/2019 | 19:29 מס רכישה ושבח בור מים לפי הרישום המשמש בפועל כדירת מגורים,  האם יהיה פטור דירה יחידה ממס שבח ומס רכיש...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 14/10/2019 | 18:19 שאלת מיסוי יש לי דירה יחידה נניח שאני קונה 2 דירות נוספות בסוף השנה הנוכחית. ואז מפרסם למכור את דירתי ...
  • פורום דיני נזיקין 14/10/2019 | 18:04 פתרון שעובד יש פתרון שעובד. ממש עובד, הילד רוצה לדבר בלילה עם חלון פתוח שצפריע. תחשבי מה עושים. אם משהו ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק