אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תנועת מחפרון

  • מחפרון
    משה | 23/09/2019 10:49

    שלום

    האם לכלי המגודר כמחפרון אופני מותר לנוע על כביש

    האם ישנם מגבלות לפי תקנה 39 א

    הנהג קיבל דוח לפי סעיף 39 א א


    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תנועת מחפרון
      יעקבי | 24/09/2019 19:34

      שלום משה,

      על פי לשון התקנה אסור אלא לשם חציית כביש או בטווח של עד 500 מטר ממקום עבודתו.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק