אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם אפשר לבטל בהסכם חוק?

  • האם ניתן לקבוע בחוזה שחוק לא חל?
    ללי | 12/09/2019 14:07

    שלום רב,


    קנינו רכב ממגרש ובחוזה שעליו חתמנו היה כתוב שחוק חוזים אחידים לא חל על חוזה זה. האם יש אפשרות לקבוע בחוזה שהוא ברמה נורמטיבית נמוכה יותר שחוק לא יחול? קראתי פעם שיש סעיפים בחוקים שכן מאפשרים לקבוע בחוזה שהם לא יחולו, אבל האם זה תקף לחוק חוזים אחידים?


    תודה

    ללי

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם אפשר לבטל בהסכם חוק?
      ליאור חאיק, עו"ד | 12/09/2019 14:20

      לתנייה אין תוקף. אי אפשר לקבוע שחוק מסוים אינו חל.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • אז האם כל החוזה בטל או רק הסעיף הזה?
        ללי | 12/09/2019 14:33

        כלומר אם כתבו בחוזה שחוק חוזים אחידים לא חל, אז הסעיף הזה בלבד בטל או כל החוזה?


        תודה ללי



        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 30/05/2020 | 23:43 אבטלה אני עובדת במקום עבודה 10 חודשים, הייתי בחלת בחודש אפריל לאור הקורונה, כעת הודיע שנפטר אותי, נתן ...
  • פורום רשלנות רפואית 30/05/2020 | 23:36 כדאיות הגשת תביעת רשלנות רפואית במק... הילה שלום,ראשית קבלי תנחומי על פטירת אמך, לא כל שכן בנסיבות שהנך מתארת.מדברייך עולה שלאור פענוח ה...
  • פורום דיני עבודה 30/05/2020 | 23:07 חולה קורונה מה מתפרנס חולה קורונה שאין לו ימי חופשה לא מנוצלים ולא ימי מחלה לא מנוצלים
  • פורום בתי משפט 30/05/2020 | 22:26 שאלה בנוגע להתיישנות בלבד שאלה זו הנה בנוגע להתיישנות והיא מופנית רק למי שיודע לנתח הסיטואציה שגם בלי קשר להתיישנות הינה בע...
  • פורום לשון הרע 30/05/2020 | 21:12 האם ניתן לתבוע על דברים שנאמרו במסג... שירה שלום,בהתאם לסעיף 13(5) לחוק איסור לשון הרע, לא ניתן להגיש תביעת לשון הרע בגין פרסומים שנאמרו...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק