אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם ניתן לבצע טיפול אורטודנטי כשיש מחלת חניכיים?

  • רפואת שיניים
    מיכל | 15/08/2019 18:39

    היי לפני 3 שנים סיימתי יישור שינים אצל אורתודנט, בחודשיים האחרונים התגלתה אצלי מחלת חניכיים ואני צריכה לעבור טיפולי שורש!!! האם יכול להיות שהאורתודנט ראה והתעלם? רק כדי לסיים את היישור?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם ניתן לבצע טיפול אורטודנטי כשיש מחלת חניכיים?
      עו"ד מיכל סטרוגו | 15/08/2019 22:14

      מיכל שלום,

      על מנת להשיב על שאלתך, בשלב ראשון, יש לבדוק האם לפני 3 שנים במהלך טיפולך אצל האורטודנט, היה ניתן לאבחן מחלת חניכיים.

      במידה והתשובה חיובית, אזי על פי סטנדרטים רפואיים מקובלים, היה על האורטודנט להפנותך לרופא מומחה לטיפול במחלת החניכיים ולקבל הנחיותיו לגבי המשך ביצוע הטיפול האורטודנטי.

      באם את מעוניינת לבדוק את הדברים בצורה מקצועית, תוכלי לפנות לעורך דין המטפל בתביעות רשלנות רפואית, אשר בסיוע מומחים רפואיים בתחום הנדרש, יוכלו ליתן תשובה ברורה.

      בברכה,


       


      בברכה,

      מיכל סטרוגו, עו"ד
      מנהלת פורום רשלנות רפואית

      בר כוכבא 23 (V Tower), בני ברק
      טלפון: 03-5114014 ; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 22/01/2021 | 14:59 בנית תוספת על גג של שכן אם יש לי אישור דירה להרחיב את הדירה שלי על הרחבה קיימת בקומת קרקע של שכן שגר מתחתייבעצם לבנות על ...
  • פורום ביטוח לאומי 22/01/2021 | 14:53 דמי אבטלה וקבלת שכר ביום הבחירות אפשר לקבל דמי אבטלה ולעבוד בקלפי ביום הבחירותאם אתם עובדים בקלפי ביום הבחירות מטעם ועדת הבחירות ה...
  • פורום דיני משפחה 22/01/2021 | 13:04 תגובה לעוד-פעילות אפוטרופוס במשותף ... שלום קבלתי התראה כי התקבלה תגובה חדשה ,אך לא ראיתי תגובה נוספת מעו"ד. אודה לבדיקת העניין.
  • פורום דיני מיסים 22/01/2021 | 12:04 הערה בעניין קיזוז הכנסות משכירות מו... סעיף 17 (12) לפקדות מס הכנסה:אפשרי רק אם מדובר במעבר דירה לרגל עבודה או עיסוק וזאת למשך 5 שנים
  • פורום פשיטת רגל 22/01/2021 | 12:03 גרושה של פושט רגל שלום רב, בעלי לשעבר נכנס להליך פשיטת רגל בעודנו נשואים. כעבור שנה התגרשתי מכיוון שהתגלה לי שבמ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק