אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

דמי לידה בפש"ר

  • דמי לידה
    גור | 13/08/2019 17:29

    שלום רב

    אני ואישתי נמצאים בהליך פש"ר בכינוס. לפני חודש וחצי אישתי ילדה ולאחר שבועיים שולמו לה דמי מענק הלידה מביטוח לאומי. בהתייעצות ובתיאום עם העו"ד שלנו אישרה לנו להעביר את הכסף לפק"מ ולפריש כל חודש חלק מהכסף לחשבון למען התנהלות נכונה וגם בבנק אישרו לי שאין בעיה בפעולה מפני שאלו כספים מוגנים כי הם מהווים תחליף שכר. כשהגיע הזמן למשוך את הכסף הבנק דיווח לכונס שיש לי פק"מ ועתה הכספים מעוכבים עד להחלטת בית המשפט. שאלתי היא, האם בית המשפט יוכל להחליט להפקיד את המענק כולו או חלקו לקופת הכינוס אף על פי שאלו כספים שאמורים להספיק לכל תקופת החל"ד?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • דמי לידה בפש"ר
      עו"ד קובי צאיג | 14/08/2019 14:39

      בהתאם לחוק הביטוח הלאוי דמי לידה הם כמו שכר עבודהלכל דבר ועניין. מציע שתתייעץ עם העו"ד המלווה אותך.


      בהצלחה

      בברכה,

      קובי צאיג, עו"ד
      מנהל פורום פשיטות רגל

      רחוב זאב ז'בוטינסקי 7, מגדל משה אביב, רמת גן
      טלפון: 03-6125512 ; מייל: kobi@zaig-law.com 


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 03/07/2020 | 20:04 מכרתי דירה מירושה יש לי זכות להבטחת... אין לי בית אני גרה בשכירותאני מכרתי את הבית של אמי ז"ל לפני כנפטרה לפני שנתייםהכסף ישב בחשבון ועכ...
  • פורום דיני מיסים 03/07/2020 | 19:48 חודש עבודה בודד בעקרון על כל עבודה נוספת צריך לעשות תאום מס. אולם לפי השאלה לא מדובר בשני מקומות עבודה בו זמ...
  • פורום עורכי דין 03/07/2020 | 19:30 שירות ניהול מוניטין לעורך דין שלום, שואל בשביל חבר עורך דין,מישהו מכיר שירות ניהול מוניטין לעורך דין ואם כן, כמה צריך לעלות שיר...
  • פורום בתי משפט 03/07/2020 | 17:21 לץ -פסיקה תודה !!! ומה לגבי פסיקה שתאפשר לתקן באופן ובמטרה שתעקף שאלת סמכות? פסיקה במשפחה או אפילו בהליך אז...
  • פורום דיני תעבורה 03/07/2020 | 14:42 רכב נושא לוחית "במבחן" שלום אילתי,סעיף 2 של פקודת התעבורה קובע:2. לא ינהג אדם רכב ולא ירשה לאחר לנהוג רכב שברשותו, אלא א...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק