אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

התנגדות לשימוש חורג

  • התנגדות ללא תצהיר
    חיים | 11/08/2019 22:44

    בסעיף 103א(א) בחוק התכנון ובנייה נאמר כי "התנגדות לתוכנית לא תתקבל ולא תידון אלא אם כן הוגשה בכתב בפירוט הנמקות ובליווי תצהיר המאמת את העובדות שעליהן היא מסתמכת".

    שאלתי היא האם בקשה לשימוש חורג היא "תוכנית" כמשמעה בסעיף הנ"ל ?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • התנגדות לשימוש חורג
      לילך עתני, עו"ד ונוטריון | 14/08/2019 11:23

      שלום חיים,

      שימוש חורג איננו נכלל בהגדרת "תכנית" על פי חוק התכנון והבניה.

      בברכה,

      לילך עתני, עו"ד
      מנהלת פורום נדלן ודיני מקרקעין

      בית אמריקה, שדרות שאול המלך 35, תל אביב
      טל': 03-6091011; מייל: lothnay@gmail.com


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק