אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

צירוף מכתב התראה

  • צירוף מכתב התראה
    אבי | 05/08/2019 17:28

    שלום רב (שאלת המשך ולכן אתן הקדמה קצרה)

    ראשית אציין לטובה תשובה מאוד עניינית ומנומקת שעזרה לי וניתנה לי בפורום הזה. בגדול זו הייתה התייעצות לגבי צירוף מכתב התראה מקדים של הצד שכנגד, לכתב הגנה/כתב טענות. כמובן תוך השחרת פרטים ככל שהם נוגעים למשא ומתן. ניתנה לי תשובה שבגדול יש בכך הרבה סיכונים מבחינה אתית, מה שגרם לי להבין שאם יש ספק אז אין ספק. בעקבות התשובה שניתנה לי פה, פניתי לצד שכנד ואין לו התנגדות שאצרף את מכתב ההתראה.

    מכאן שאלתי, האם כעת לאחר שניתנה לי הסכמה מן הצד שכנד מותר ו/או האם עדיין יש סיכון בצירוף מכתב ההתראה המקדים לכתב טענות בתיק? או האם כעת כשהצד שכנגד נתן הסכמה לכך הכל בסדר ואין סיכון?

    תודה מראש.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
  • פורום דיני חוזים 25/09/2020 | 16:55 דייר וזכויותיו. שלוםדייר קשיש המתגורר עם ילדיו בדירה גדולה וביקשו מהם הדיור הציבורי לםנות הדירה לדערה קטנה יותר ו...
  • פורום דיני מיסים 25/09/2020 | 16:13 הודעה על מכירת נכס של בעל מניות או ... סעיף המקור לדיווח הוא סעיף 91 לפקודת מס הכנסה. הדיווח הוא עבור בעלי מניות שמכרו מניות בבעלות...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק