אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

זכויות יוצרים באדריכלות

  • זכויות יוצרים לאדריכלות
    אילנה | 02/07/2019 15:17

    סעיף 28 מדבר על אדריכלות, שנוי תוספת או בנין אחר.

    האם זה מותר אם היוצר-דהינו האדריכל בחיים ו/או א עברו 50 שנה מיום מותו ויש לו יורש אדריכל.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • זכויות יוצרים באדריכלות
      עו"ד גיא קדם | 12/07/2019 17:54

      שלום אילנה,

      השאלה אינה ברורה.

      כפי שציינת בעצמך, ס' 28 לחוק זכות יוצרים מאפשר שימוש ביצירה אדריכלית לצרכים מסויימים. אם משתמשים ביצירה לצרכים האלה, מה זה משנה האם היוצר בחיים או לא?!

      בברכה,

      גיא קדם, עו"ד
      מנהל פורום זכויות יוצרים

      בר כוכבא 23, V TOWER, ק' 12, בני ברק 
      טלפון: 03-6515778; מייל: guy.kedem.law@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום פלילי 03/07/2020 | 21:42 תקיפה שלום, השכנה מנסה ליצור פרובקציות בלהפליל אותי. טענה במשטרה שתקפתי אותה ושהיא בהריון והגישה תלונה...
  • פורום ביטוח לאומי 03/07/2020 | 20:04 מכרתי דירה מירושה יש לי זכות להבטחת... אין לי בית אני גרה בשכירותאני מכרתי את הבית של אמי ז"ל לפני כנפטרה לפני שנתייםהכסף ישב בחשבון ועכ...
  • פורום דיני מיסים 03/07/2020 | 19:48 חודש עבודה בודד בעקרון על כל עבודה נוספת צריך לעשות תאום מס. אולם לפי השאלה לא מדובר בשני מקומות עבודה בו זמ...
  • פורום עורכי דין 03/07/2020 | 19:30 שירות ניהול מוניטין לעורך דין שלום, שואל בשביל חבר עורך דין,מישהו מכיר שירות ניהול מוניטין לעורך דין ואם כן, כמה צריך לעלות שיר...
  • פורום בתי משפט 03/07/2020 | 17:21 לץ -פסיקה תודה !!! ומה לגבי פסיקה שתאפשר לתקן באופן ובמטרה שתעקף שאלת סמכות? פסיקה במשפחה או אפילו בהליך אז...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק