אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם לעו"ד מותר להפיק לוח שנה מגנטי הכולל לוגו של המשרד?

  • לוח שנה מגנטי
    רוזי | 01/07/2019 12:12

    שלום, בהמשך לשינויים בכללי הפרסומת - האם מותר לי להדפיס לוחות שנה מגנטיים ולהעניק כשי ללקוחות בראש השנה? כמובן, שהויזו'ואל שיופיע הוא של המשרד, לוגו, טלפונים ותחומי עיסוק ומתחת לו'יזואל דפי הלוח. 

    תודה 

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם לעו"ד מותר להפיק לוח שנה מגנטי הכולל לוגו של המשרד?
      עו"ד מייק יורק | 01/07/2019 13:57

      רוזי שלום,

       

      ועדות האתיקה פרסמו על פני השנים הבהרות כי הדפסת לוחות שנה מגנטים או כרטיסי ביקור מגנטים אינו מותר.

      לצורך העניין אפנה בזאת לפרסום הועדה:

      "כרטיס ביקור מגנטי של עורך דין – אסור (גיליון אתיקה מקצועית מס' 21 וגיליון מס' 13). ראשית, מקובל, שכרטיס ביקור, המכבד את בעליו, עשוי מנייר. שנית, יש חשש שעצם היות הכרטיס ממוגנט, יוביל ליצירת פרסומת אסורה, גם ללא שליטת עורך הדין. שלוש, פורסמה החלטה של הועדה האוסרת על פרסומת לעורך דין כחלק מלוח פרסום מגנטי המיועד לתליה על מקררים (אתיקה מקצועית 13)."

       

      כללי הפרסומת (תיקון 2018) מאוד פשוטים, רק מה שנכלל בסעיף 3 לכללים מותר, כל רעיון נפלא ויצירתי אחר פשוט אסור.

       

      יחד עם זאת בהחלט קיים מקום לפנות אל ועדת האתיקה הארצית בשאילתה לפי סעיף 6-א לחוק הלשכה, לנסות להסביר הרציונל החיובי בכל הצעה ולקבל היתר מראש.

       

      אני מקווה שסייעתי.



      בברכה,

      מייק יורק, עו"ד
      מנהל פורום אתיקה מקצועית

      נירים 3, בית קנדה, אגף B, קומה 2, תל אביב
      טל': 03-9445065 ; מייל: etika@advocate.cc

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/05/2020 | 00:56 מכירת דירה שהיתה בשכירות ברשותי דירה שהיתה בשכירות, מאז שהדיירים עזבו לפני מספר חודשים לא הצלחתי להשכירה, וכעת מעוניין למכ...
  • פורום פלילי 24/05/2020 | 23:43 תשובה לתשובה היי,האם המעשה שלו לצלם את הת״ז שלי ולרשום עדות תקין? או שאני יכול לבקש ממנו להחזיר לי את התצלום ו...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 24/05/2020 | 22:32 תביעה קטנה נגד חברת סלולר היי,אתה יכול להגיש תביעה קטנה ללא סיוע מעורך דין עד סכום של 34 אלף ש"ח. ככל ויש צורך בסיוע נוסף,...
  • פורום דיני מיסים 24/05/2020 | 19:49 מס שבח שיוטל על הקונה הייקרקע חקלאית שנרכשה ב-1979 והתקבלה בירושה ב-2010  האם קיימת אפשרות במכירת קרקע חקלאית &nbs...
  • פורום דיני עבודה 24/05/2020 | 18:25 חישוב שכר לפיצויים - ללא סעיף 14 האם השכר לפיצויים יחושב שלפי השכר (עם ירידת השכר) כפול מספר השנים או עד תקופה שבה הועסקתי ב100% מ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק