אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

קבלות

  • תשלום מס ועד בית
    מוטי | 27/06/2019 22:57

    אני משלם כל חודש מס ועד בית לחשבון הדואר של הועד. ועד הבית לא נותן לי קבלות מהסיבה שאני לא מציג לו קבלה על תשלום. אמנם הוא בעל החשבון ויכול לראות בעצמו שאני משלם. האם אני חייב להציג קבלת תשלום מהדואר, והאם הוא חייב לתת לי קבלה על תשלום. הכסף מופקד כל חודש בזמן אך הוא לא נותן לי קבלות. מה עושים

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • קבלות
      ץ | 02/07/2019 12:31

      הטענה של הוועד תהיה שהוא אומנם רואה את הפקדת הכסף בחשבון, אבל, אינו רואה את שם המפקיד.

      לכן, יש לוועד הצדקה.

      אם יש לך את אישורי ההפקדה, עדיף להראות לוועד, ואז לא תהיה לו ברירה ויהיה חייב לתת קבלה, כפי שנקבע בסעיף 16(א) בתקנון המצוי.

      והכל, בהנחה שאין אצלכם "תקנון מוסכם" שקובע אחרת.



      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק