אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הפרת פסק דין

  • שאלה
    רוני | 16/06/2019 00:33

    היה לי הסכם עם המעסיק לפי הוא לא יקזז לי מפיצויי הפיטורין סכום שהתקבל עבורי שנים רבות קודם מגורם שלישי. בפועל, לאחר שפוטרתי מהמעסיק וניהלתי הליך משפטי, הוא הפר את ההסכם ובדרך זו הכספים קוזזו, למרות ההסכם.

    מה אני יכול לעשות במקרה כזה כדי לקבל את הכספים שלא היו אמורים להיות מקוזזים נוכח ההסכם שהיה לי עם המעסיק?

    אני מבין שאפשר לתבוע מכוח הפרת החוזה.

    השאלה שלי היא  במצב בו ההתעשרות של המעסיק על חשבוני נעשתה מכוח פסק דין, האם לא ניתן להסתמך על חוק עשיית עושר, כי לא ניתן לטעות שהוא התעשר שלא כדין משום שיש לזכותו פסק דין, למרות שמדובר בטעות ובפסק דין שאינו הוגן?

    מה אפשר לעשות במקרה כזה?

    תודה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הפרת פסק דין
      ליאור חאיק, עו"ד | 16/06/2019 16:08

      ככול ופסק הדין הופר, אפשר לפנות להוצאה לפועל או להגיש בקשה לביזיון בית המשפט.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

    • סליחה, אבל לא שאלתי על הפרת פסק דין
      רוני | 16/06/2019 19:33

      שאלתי מה קורה כאשר פסק דין גורם למצב בו הנתבע מתעשר שלא כדין?

      האם אפשר לתבוע אותו בגין עשיית עושר שלא במשפט או שלא.

      כי הוא התעשר בעקבות פסק הדין וכבר נקבע כי פסק דין גם אם הוא שגוי, הוא בבחינת התעשרות על פי דין.

      אז מה עושים במקרה כזה?

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • השאלה אינה ברורה.
        ליאור חאיק, עו"ד | 16/06/2019 22:22



        ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

        בברכה,

        ליאור חאיק, עו"ד
        מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

        לוי אשכול 31, רחובות
        טל': 052-5475475; מייל: [email protected]

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 07/08/2020 | 17:28 האם אריזה פתוחה פוטרת מוכר מאחריות?... שלום.חנות מוכרת טלפון סלולרי חדש ב"אריזה פתוחה" וטוענת שבגלל זה אין עליו אחריות. האם זאת טענה חוק...
  • פורום לשון הרע 07/08/2020 | 17:20 פרסום בתקשורת האם זו עוולת לשון הרע לפרסם בעיתון או ברשת שהוגשה תביעה על הטרדה מינית נגד אישיות בעלת תפקיד מכוב...
  • פורום דיני עבודה 07/08/2020 | 17:16 תביעה שכנגד האם ניתן להגיש בבית דין לעבודה תביעה שכנגד, שלו היתה מוגשת בפני עצמה , לא היתה בגדר סמכות בית דין...
  • פורום דיני בנקאות 07/08/2020 | 17:06 טעות בחוק סעיף 15 לחוק כרטיסי אשראי מפנה לסעיף 2ד. לא מצאתי כי קיים סעיף 2 ד. לאיזה סעיף הכוונה? מן הסתם טע...
  • פורום בתי משפט 07/08/2020 | 17:05 טעות בחוק סעיף 15 לחוק כרטיסי אשראי מפנה לסעיף 2ד. לא מצאתי כי קיים סעיף 2 ד. לאיזה סעיף הכוונה? מן הסתם טע...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק