אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם מגיע פיצוי במקרה שלא סופק ארון במועד?

  • ארון בגדים שלא הגיע במועד שנקבע
    סופי | 07/04/2019 15:05

    שלום רב,
    הזמנתי לפני כחודש ארון בגדים דרך האינטרנט מרשת סופרמרקט.

    בסופרמרקט אמרו שתוך שבוע זה יגיע.
    עבר שבוע וחצי ולבסוף התקשרו מהחברה שמספקת את הארון ואמרו שאין דבר כזה תטך שבוע רק בתוך 14 ימי עסקים.

    אמרתי בסדר ונקבע מועד הגעת הארון ביום ה14
    .
    משעה 11 עד 16

    הארון לא סופק לי ביום שנקבע ולא סופק לי בכלל עד עכשיו בטענה שיש להם בעיה עם ההובלה. אך יסופק לי במהלך השבועיים הקרובים.

    השאלה שלי;

    1. מה עושים במקרה כזה?
    2. האם מגיע לי איזשהוא פיצוי? 

    תודה, סופי


    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם מגיע פיצוי במקרה שלא סופק ארון במועד?
      עו"ד אבי קיסוס | 10/04/2019 14:31

      ניתן לבטל את העסקה עקב אי עמידה בחוזה - ואם נגרם נזק עקב ביטול העסקה ניתן לתבוע בגין  הנזק שנגרם. 
      אם תחליטי לקבל את הארון לא. אם תחליטי לבטל בכפוף לאמור לעיל אז כן. 



      בהצלחה, 

      אבי קיסוס, עו"ד 
      מנהל פורום צרכנות 

      שלהב 117 ספיר, ערבה תיכונה
      טל': 073-7274466; מייל: info@ayk.co.il

       

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני בנקאות 17/09/2019 | 02:55 הערה לשאלה הקודמת בנוגע למסגרת אשרא... שכחתי לציין היי 1. החשבון שלי במצב תקין. אין לי חריגות מהמסגרת אלא אם כן אישרו לי! 2. נכנסת...
  • פורום בתי משפט 16/09/2019 | 23:25 פמת"א תביעה נגד האפוט' הכללי מחוז ת"א. מי ב"כ הנתבע- פמת"א?
  • פורום דיני עבודה 16/09/2019 | 23:19 תשלום שכר עבור קורס מדא בגנים פרטיי... אני עובדת כסייעת בגן פרטי. חובה עלינו לעבור קורס של עזרה ראשונה של מדא בהיקף של 22 שעות.מי שלא עו...
  • פורום פלילי 16/09/2019 | 20:06 שאלה לגבי עדי תביעה הגישו נגדי כתב אישום. הליך ההוכחות הסתיים.האם כעת [עם סיום הליך ההוכחות והעדות שלו] אני רשאי לשוח...
  • פורום לשון הרע 16/09/2019 | 19:13 השאלה היתה על לשון הרע בעל-פה וסעיף 2 לחוק קובע, שרואים כפרסום לשון הרע אם היתה מיועדת לאדם זולת הנפגע והגיעה לאותו אדם או לאדם...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק