אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

בקשה

  • תעודה
    נתי | 17/01/2019 17:33

    לא אהיה בארץ בטקס ההסמכה ב13.1.19.  איך אוכל לקבל התעודה?  אודה רק לתשובה מניסיון מעבר להפניה לברור בלשכה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • בקשה
      רון | 24/01/2019 00:19

      היי, אם אתה לא הולך לטקס יש אפשרות לקבל את הכרטיסים שלך?

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • טקס
        נתי | 24/01/2019 10:54

        קבלת כרטיסים ביד?

        רשמו לי שהכרטיסים ימסרו בכניסה לאולם לי הזדהות

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • טקס
          רון | 24/01/2019 19:49

          כן גם אני קיבלתי הודעה כזו. שהכרטיסים יחכו בכניסה לאולם, אולי יש צורך במתן שם ומספר זהות..אתקשר לברר ליתר ביטחון (ואבדוק בשבילך על הדרך את הסיפור עם קבלת התעודה)
          בכל מקרה אשמח אם תוכל ליצור איתי קשר בטלפון 0503006537 כדי לסגור את העניין הזה

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • טקס
            נתי | 25/01/2019 11:25

             תברר איך ומתי יקבל תעודה מי שלא יהיה נוכח בטקס שלא ברצונו?

            רשום שיפורסמו תאריכים בהמשך. תשאל אם כבר ידוע מתי. אם זה מיד לאחר הטקס ביום א או במועד לא ידוע 

            ?












            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

    • טקס הסמכה
      עו"ד ענבל תמם | 27/01/2019 09:53

      בוקר טוב,

      למתמחים שעברו בהצלחה את בחינות הלשכה ולא הגיעו לטקס ההסמכה הראשון, נקבע מועד נוסף לטקס הסכמה.

      באשר למועד הטקס ופרטים נוספים, יש לפנות למחלקת המתמחים בלשכה.

      בהצלחה ומזל טוב.



      בברכה,

      ענבל תמם, עו"ד
      מנהלת פורום לימודי משפטים

      המשוט 6, יבנה
      טל': 050-2551800; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
  • פורום דיני חוזים 25/09/2020 | 16:55 דייר וזכויותיו. שלוםדייר קשיש המתגורר עם ילדיו בדירה גדולה וביקשו מהם הדיור הציבורי לםנות הדירה לדערה קטנה יותר ו...
  • פורום דיני מיסים 25/09/2020 | 16:13 הודעה על מכירת נכס של בעל מניות או ... סעיף המקור לדיווח הוא סעיף 91 לפקודת מס הכנסה. הדיווח הוא עבור בעלי מניות שמכרו מניות בבעלות...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק