אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם ניתן לשתף בשכ"ט עורך דין שפרש מהלשכה?

  • הכנסות
    אלי | 07/12/2018 00:35

    אני מתכוון לרכוש משרד עורכי דין.  המוכר פורש לגמלאות ו מהלשכה.  האם מותר לשתף אותו בהכנסות? ואחרי פטירתו את בני משפחתומ 

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם ניתן לשתף בשכ"ט עורך דין שפרש מהלשכה?
      עו"ד אדם אשכנזי | 09/12/2018 18:07

      אלי שלום,

      תשובתך קבועה בדין, מפנה אותך לסעיף 59ג לחוק לשכת עורכי הדין, לסיפא. 

      לשם קיצור - התשובה היא בחיוב.

      בהצלחה!


      בברכה,

      אדם אשכנזי, עו"ד
      מנהל פורום אתיקה מקצועית

      רחוב האורגים 21, אשדוד
      טל': 08-6538011  : Adam@an-law.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • חבר
        אלי | 09/12/2018 18:11

        תוכל בקשה לבאר תשובתך? .  שאלתי את בהשאלה בעקבות הסעיף בו כתוב "נפטר בעודו חבל לשכה". 

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • המשך
          עו"ד אדם אשכנזי | 09/12/2018 18:20

          התשובה לדעתי היא בחיוב, כפי שכתבתי - סעיף 59ג בסיפא, קובע כי מותר שיתוף, גם של צאצאים, לרבות ואני מצטט:

          "או של עורך דין או עורך דין זר שהחברה רכשה את עסקו".

          לא מחייב פטירה חלילה, אלא גם נסיבות שבהן רכשת משרד קיים. הסעיף מתיר שיתוף גם בהווה, וגם של צאצאים או בנ"ז. 

          מקווה שהבהרתי.

          בהצלחה!

          בברכה,

          אדם אשכנזי, עו"ד
          מנהל פורום אתיקה מקצועית

          רחוב האורגים 21, אשדוד
          טל': 08-6538011  : Adam@an-law.co.il

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • ?
            אלי | 09/12/2018 18:23

            הדגש בסעיף הוא בעוד חבר לשכה.  והשאלה יץ שלי במקרה ש הוא פרש מהלשכה

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני עבודה 23/05/2019 | 08:31 משמרות שלום רב,אצלינו במפעל עובדים מכל המגזרים בעקבות חג הרמאדן הוחלט לשנות את המשמרות שיסתיימו ב3 בצהרי...
  • פורום דיני חוזים 23/05/2019 | 08:10 שינויים בהסכם שכירות בוקר טוב!יש לי הסכם שכירות שאמור להסתיים ב 01.07.2019, בתחילת החודש מאי שלחתי הודעה לבעל הדירה ה...
  • פורום אתיקה מקצועית 23/05/2019 | 04:13 מירית שלום עורך דין ורואה חשבון,של יורשים אחדים מתוך כמה,עושה פעולות הן בבית המשפט,והן במס הכנסה,האם מו...
  • פורום דיני משפחה 23/05/2019 | 03:12 כונס נכסים שלום...יש לי עורכת דין מטעם הסיוע המשפטי.לאחרונה בית המשפט מינה את עורכי הדין של 2 הצדדים ככונסי ...
  • פורום דיני בנקאות 23/05/2019 | 00:27 בדיקת זכויות חתימה של חברה בע"מ על ... כיצד ניתן לבדוק מהן זכויות החתימה על צ'ק חברה בע"מ אשר נחתם חתימת יחיד בליווי חותמת החברה על ידי ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק