אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

מיסוי מוניצפלי

  • ארנונה
    מ. | 09/11/2018 14:14

    שלום. 
    1. דירה למכירה  72 מ"ר, גינה פרטית 150 מ"ר, הכוללת פרגולה של 12 מ"ר. 
    האם אצטרך לשלם ארנונה גם על הגינה? (הרי הדירה קטנטונת והגינה גדולה  ממנה)

    2. ואם לא, - האם החלטת העיריה לא לגבות עלולה להשתנות במהלך השנים?

    3. אם כן- האם חישוב הארנונה לדירה זהה לחישוב עלות הגינה? 

    חשוב לי לוודא לפני החלטה על קנייה. 

     תודה. 

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • מיסוי מוניצפלי
      עו"ד חיה אביסרור-שמעוני | 13/11/2018 16:55

      שלום רב, פורום דיני מיסים אינו עוסק במיסוי מונציפלי, ניתן לנסות להעביר את השאלה לפורום נדל"ן


      בברכה,

      חיה אביסרור - שמעוני, עו"ד (רו"ח)
      מנהלת פורום דיני מיסים

      גרשון ש"ץ 6, ת"א | דרך חיים 4, באר יעקב
      טל: 08-9292444 ; מייל: haya@hastax.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • ממתי ארנונה לא מס?
        יקי עפרוני | 22/11/2018 12:08

        כאשר אין בפורום מדור מוניציפלי

         ארנונה מס לכל דבר, בכל תחומי החיים!!!

         תודה

        יקי

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

         

        כאשר אין בפורם מדור מוניציפלי, חבל!!!

        כאשר ארנונה עירונית נחשבת למס בכל כיוון,

        בכל הכבוד למשיבה תשובה חלקית ביותר.

        יקי

         

         

         

        0

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי דין רבניים 20/01/2019 | 10:29 פיסחוב חיבה כמה עולה לפתוח תיק בבית דין הרבני ?
  • פורום דיני בנקאות 20/01/2019 | 10:27 חוזה בנקאי שאלה לגבי כללי הבנקאות סעיף 18 (ג) דיבר על כך שעל הבנק להודיע ללקוח 10 ימים מראש על ביטול חוזה (ל...
  • פורום ביטוח לאומי 20/01/2019 | 10:17 קצבת נכות מתי העלאה של קצבת הנכות ? 
  • פורום דיני תעבורה 20/01/2019 | 10:08 דוחות חניה אחרי התפטרות עזבתי את מקום העבודה בתור נהג אוטובוס והתחילו לשלוח לי דוחות חנייה. השאלה מי צריך לשלם אותם ...
  • פורום דיני חברות 20/01/2019 | 09:49 מותר לבעל 50 אחוז מחברה להתחרות בה?... בהנחה שהוא משמש דירקטור או נושא משרה בחברה או מעורב בניהולה, התשובה הינה, לא.  בהנחה שהאמור ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק