אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תמורה בת ערך

  • ביטול הענקה
    גאיה | 01/11/2018 14:44

    היי, 
    לעניין סעיף 96(ג)(2)- יש להוכיח תנאי של תמורה בת ערך. האם תמורה ששולמה לפני 20 שנה יכולה להיחשב כתמורה? האם יש צורך שהתמורה תהא במועד ההענקה או בסמוך לה? אודה לתשובה מגובה בפסיקה... תודה רבה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תמורה בת ערך
      עו"ד עומר נירהוד | 26/11/2018 21:46

      התמורה צריכה להיות קשורה להענקה.
      הפורום לא נועד להחליף שירותי עורך דין. פני לעורך דין מומחה לצרכי פסיקה

      בברכה,

      עומר נירהוד, עו"ד
      מנהל פורום פשיטת רגל

      רחוב הערבה 3, איירפורט סיטי
      טל': 03-3036301 ; מייל: omer@nirhod-law.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום לשון הרע 19/01/2019 | 11:57 לא, שחר
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 19/01/2019 | 11:29 תביעה לפי סעיף 58 אימי קנתה דירה 3 חדרים בביניין שיש בו דירות 3-4-5 חדרים . לאימי יש דירה 3 חדרים . בביניין יש תקנו...
  • פורום פשיטת רגל 19/01/2019 | 10:51 שכר למנהל המיוחד             האם אדם שנמצא בפשיטת רגל צריך לשלם      ...
  • פורום בתי משפט 19/01/2019 | 10:27 יש לי אפשרות לתבוע מישהו על משהו שה... יש לי אפשרות לתבוע מישהו על משהו שהוא עשה נגדי, האם אני יכול למכור את התיק לאדם אחר שיתבע במקומי ...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 18/01/2019 | 23:47 אכלתי גרעינים ושברתי את השן. אפשר ל... היי משהעדיף להתנהל באמצעות עו"ד בכדי למקסם את הפיצוי תוך ניהול מו"מ על סמך מקרים דומים.ככל ויש צו...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק