אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

דחיית תביעה לפנסיית נכות

  • קורס טכנאות מחשבים שנלמד לפני כ20 שנה
    גבי | 23/10/2018 09:06

    ועדת קרן פנסיה טוענת שאני לא באובדן כושר עבודה כי לפי הכשרתי :

    ואציין כי מדובר בקורס תחזוקת מחשבים אישיים שעשיתי לפני 20 שנה וכי עבדתי בכך כ 8 חודשים לפני כ19 שנה ומאז לא עסקתי בכך  ,

    אני יכול לעבוד בתחזוקת מחשבים אישיים.
    האם קורס בתחזוקת מחשבים אישייים אשר נלמד לפני כ-20 שנה , יכול לשמש את קרן הפנסיה לטעון שיש לי הכשרה בתחזוקת מחשבים אישיים?   הרי מאז כל עולם המחשבים השתנה ואני לא באמת יכול להתמצא ולעבוד בזה.תודה רבה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • דחיית תביעה לפנסיית נכות
      עו"ד גיל קראוס | 24/10/2018 14:51

      צהריים טובים,

      קשה להשיב לשאלה מבלי להכיר את הנתונים. בעת בחינת אובדן כושר עבודה, ההסתכלות היא על מה שאתה מסוגל לעשות, גם אם בפועל אתה לא עובד בזה או אין לך ידע עדכני בכך.

      אם בהתאם למצבך הרפואי אתה מסוגל לעבוד בתחום זה או אחר, אז יש בסיס לדחייה.

      שוב, צריך לבחון את המסמכים לעומק כדי להבין את המקרה הספציפי שלך.

      בכבוד רב,

      גיל קראוס, עו"ד
      מנהל פורום דיני נזיקין ופורום דיני ביטוח

      שדרות שאול המלך 8, בית אמות משפט, תל אביב
      טל': 03-6766602 ; מייל: gil@eghert-kraus.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי דין רבניים 20/01/2019 | 10:29 פיסחוב חיבה כמה עולה לפתוח תיק בבית דין הרבני ?
  • פורום דיני בנקאות 20/01/2019 | 10:27 חוזה בנקאי שאלה לגבי כללי הבנקאות סעיף 18 (ג) דיבר על כך שעל הבנק להודיע ללקוח 10 ימים מראש על ביטול חוזה (ל...
  • פורום ביטוח לאומי 20/01/2019 | 10:17 קצבת נכות מתי העלאה של קצבת הנכות ? 
  • פורום דיני תעבורה 20/01/2019 | 10:08 דוחות חניה אחרי התפטרות עזבתי את מקום העבודה בתור נהג אוטובוס והתחילו לשלוח לי דוחות חנייה. השאלה מי צריך לשלם אותם ...
  • פורום דיני חברות 20/01/2019 | 09:49 מותר לבעל 50 אחוז מחברה להתחרות בה?... בהנחה שהוא משמש דירקטור או נושא משרה בחברה או מעורב בניהולה, התשובה הינה, לא.  בהנחה שהאמור ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק