אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם התפתחות נוירומה מעידה על רשלנות?

  • רשלנות של ניתוח
    דני | 17/10/2018 15:41

    שלום רציתי לדעת האם ניתן לעשות משהו בנידון הבא,בשנת 2013 עברתי ניתוח להקטנת חזה לגבר, לא הייתי מרוצה מהתוצאה ולכן ביקשתי ניתוח חוזר,אמרו לי להמתין שנה מרגע הניתוח ויתקנו לי,כך אמרה המנהלת מחלקת פרופורציה. הגעתי אחרי שנה עם עוד חבר לדוקטור שעשה לי את הניתוח והדוקטור התנגד בכל תוקף ואמר לי בפירוש שאם אכנס לניתוח חוזר הוא יזיק לי !כששאלתי מה פירוש הדבר האם זה יקרה בכוונה אמר שכן ואני וחבר שבאתי איתו הזדעזענו. ניגשתי שבוע מאוחר יותר עם אחותי לפגישה עם האחראית מחלקת פרופורציה בתל אביב וסיפרתי לה וביקשתי שמנתח אחר יבצע את הניתוח(מסניף שונה)כמובן התנגדה בתוקף ואמרה שלא אפשרי ורק הוא יכול לבצע זאת ואין לי מה לדאוג ושאולי רק התכוון לצחוק ושאני יכול להיות בראש שקט מתוצאה לא טובה כזו או אחרת כי היא מעורבת בענין. והוא תחת פיקוח הוא לא יכול לעשות משהו.עברתי לבסוף את הניתוח בשנת 2014 עם תוצאה יותר טובה ומספקת,אך מפה רק מתחיל מסכת כאבים עינוים ובדיקות .שנתיים אחרי הניתוח השני בשנת 2016 התחיל לי כאב בחזה שמאל לוחץ המדמה התקף לב,עברתי כל בדיקה אפשרית,ואפחד לא ידע להגיד מה פשר הכאבים הללו. לפני כמה ימים אחרי פגישה עם פרופסור הוסבר על ממצא שפיר הנקרא נוירומה שמתפתחת בעקבות טראומה באזור בית החזה. אין בידי כל הקלטה כזו או אחרת אך אני בטוח שהמנתח הזה ביצע את זממו

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם התפתחות נוירומה מעידה על רשלנות?
      עו"ד אורלי הרמן | 18/10/2018 10:37


      שלום דני,
      התפתחות נוירומה כשלעצמה איננה מעידה על רשלנות שכן היא עשוייה להיות סיבוך בלתי רצוי אך טבעי הנובע ממספר סיבות שאחת מהן היא קטיעת קצות העצב בניתוח. 
      יש גם לזכור כי חובת ההוכחה לקיומה של רשלנות היא על התובע ולא להיפך. על פניו נראה כי תתקשה להוכיח רשלנות שגרמה לסיבוך מוכר זה אם אין בידיך הקלטות של המנתח כמתואר בפנייתך.
      ככל שיש בידייך הוכחות כלשהן מומלץ לפנות לעו"ד להתייעצות.
        
      בברכה,
      אורלי הרמן, עו"ד
      מנהלת פורום רשלנות רפואית

      הנדיב 31, זכרון יעקב
      טל': 04-6344221; מייל: hermanorly@gmail.com 

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום בתי דין רבניים 20/01/2019 | 10:29 פיסחוב חיבה כמה עולה לפתוח תיק בבית דין הרבני ?
  • פורום דיני בנקאות 20/01/2019 | 10:27 חוזה בנקאי שאלה לגבי כללי הבנקאות סעיף 18 (ג) דיבר על כך שעל הבנק להודיע ללקוח 10 ימים מראש על ביטול חוזה (ל...
  • פורום ביטוח לאומי 20/01/2019 | 10:17 קצבת נכות מתי העלאה של קצבת הנכות ? 
  • פורום דיני תעבורה 20/01/2019 | 10:08 דוחות חניה אחרי התפטרות עזבתי את מקום העבודה בתור נהג אוטובוס והתחילו לשלוח לי דוחות חנייה. השאלה מי צריך לשלם אותם ...
  • פורום דיני חברות 20/01/2019 | 09:49 מותר לבעל 50 אחוז מחברה להתחרות בה?... בהנחה שהוא משמש דירקטור או נושא משרה בחברה או מעורב בניהולה, התשובה הינה, לא.  בהנחה שהאמור ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק