אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

סיום הסכם שכירות

  • סיום שכירות-סעיף 19
    רוני חרזי | 30/08/2018 21:36

    שלום רב.

    הושכרה דירה שבמשך שנתיים היה הסכם השכרה.בשנה האחרונה מתוך אמונה וידידות לא נחתם הסכם שכירות כהמשך . כעת השוכר מעונין להפסיק שכירת הדירה.בסעיף 19 נכתב-"לא הוסכם על תקופת השכירות,או שהצדדים המשיכו לקיימה לאחר תום התקופה שהוסכם עליה בלי לקבוע תקופה חדשה,רשאי כל צד לסיים את השכירות על ידי מתן הודעה לצד השני זמן סביר מראש".

    1.האם ההודעה צריכה להנתן בכתב?

    2.מה  נחשב זמן סביר להודעה שכזו?

    תודה מראש.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • סיום הסכם שכירות
      ליאור חאיק, עו"ד | 03/09/2018 12:59

      היי רוני,

      1.בהתאם לנוסח הסעיף, הודעה בעל פה מספיקה
      2. זמן סביר הוא חודש בנסיבות.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • מבקש הבהרה לתשובתך.
        רוני | 04/09/2018 14:06

        תודה על תשובתך.

        1. הנוסח לשאלה הראשונה הוא נוסח משפטי-סעיף 19 כאמור.הודעה בעל פה,תמיד יכול לטעון אחד מהצדדים לא זכור,לא שמעתי ש...למי כעת להאמין??

        ואיך ניתן לאמץ את תשובתך-חודש ימים מראש,באם לכך גם לא תהיה הסכמה למועד המדויק של ההודעה.

        מקווה שלא מעמיס יתר על המידה,קבל בהבנה.

        מודה מראש על התיחסותך לכתיבתי זו.

        יום נפלא ומבורך.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • תשובה לשאלה הנוספת
          ליאור חאיק, עו"ד | 16/09/2018 10:41

          הודעה בעל פה תקפה, העניין הוא ראייתי ולכן אפשר להוכיחה באמצעות הקלטה, גרסה מול גרסה, עדים ועוד.

          לעניין ההודעה המוקדמת מראש, ממליץ לנסות ולהגיע להסכמה. אם לא תגיעו להסכמה, חודש הוא זמן סביר.

          ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

          בברכה,

          ליאור חאיק, עו"ד
          מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

          לוי אשכול 31, רחובות
          טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום הוצאה לפועל 21/01/2020 | 03:43 האם חברה שהתפרקה מרצון יכולה לגבות ... היי,לאחרונה נתקלתי בסוגיה מעניינת:תיק ביצוע פסד תלוי ועומד בהוצאה לפועל שהזוכה בו היא חברה בע''מ ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 21/01/2020 | 00:14 דירה מקבלן הי שלום. רכשתי דירה קרקעי מקבלן. בדירה לדוגמא השער (דלת כניסה) אחיד בגובה של הגדר. אצלי השער ...
  • פורום דיני חוזים 21/01/2020 | 00:02 קבלן בניה הי רכשתי דירה מקבלן. בחוזה רשום שאקבל 2 חניות בטור בפועל אין מקום לשני רכבים. פניתי כמה וכמה פע...
  • פורום עורכי דין 20/01/2020 | 23:58 הרמתי את צורכי הכלב, ולמרות זאת נשל... קיבלנו הערב 20.01.20, בתיבת הדואר דף A4 וכותרתו "דוח מס' ............" תאריך הדפסה 31.12.19 רשום...
  • פורום דיני ביטוח 20/01/2020 | 23:57 פניסה אני נשוי +2 עצמאי . הכנסה חודשית 5700 ₪  אישתי לא עובדת זה זמן רב בערך 3 שנים.  היא בקשה מחברת ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק