אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

סיום הסכם שכירות

  • סיום שכירות-סעיף 19
    רוני חרזי | 30/08/2018 21:36

    שלום רב.

    הושכרה דירה שבמשך שנתיים היה הסכם השכרה.בשנה האחרונה מתוך אמונה וידידות לא נחתם הסכם שכירות כהמשך . כעת השוכר מעונין להפסיק שכירת הדירה.בסעיף 19 נכתב-"לא הוסכם על תקופת השכירות,או שהצדדים המשיכו לקיימה לאחר תום התקופה שהוסכם עליה בלי לקבוע תקופה חדשה,רשאי כל צד לסיים את השכירות על ידי מתן הודעה לצד השני זמן סביר מראש".

    1.האם ההודעה צריכה להנתן בכתב?

    2.מה  נחשב זמן סביר להודעה שכזו?

    תודה מראש.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • סיום הסכם שכירות
      ליאור חאיק, עו"ד | 03/09/2018 12:59

      היי רוני,

      1.בהתאם לנוסח הסעיף, הודעה בעל פה מספיקה
      2. זמן סביר הוא חודש בנסיבות.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • מבקש הבהרה לתשובתך.
        רוני | 04/09/2018 14:06

        תודה על תשובתך.

        1. הנוסח לשאלה הראשונה הוא נוסח משפטי-סעיף 19 כאמור.הודעה בעל פה,תמיד יכול לטעון אחד מהצדדים לא זכור,לא שמעתי ש...למי כעת להאמין??

        ואיך ניתן לאמץ את תשובתך-חודש ימים מראש,באם לכך גם לא תהיה הסכמה למועד המדויק של ההודעה.

        מקווה שלא מעמיס יתר על המידה,קבל בהבנה.

        מודה מראש על התיחסותך לכתיבתי זו.

        יום נפלא ומבורך.

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • תשובה לשאלה הנוספת
          ליאור חאיק, עו"ד | 16/09/2018 10:41

          הודעה בעל פה תקפה, העניין הוא ראייתי ולכן אפשר להוכיחה באמצעות הקלטה, גרסה מול גרסה, עדים ועוד.

          לעניין ההודעה המוקדמת מראש, ממליץ לנסות ולהגיע להסכמה. אם לא תגיעו להסכמה, חודש הוא זמן סביר.

          ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

          בברכה,

          ליאור חאיק, עו"ד
          מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

          לוי אשכול 31, רחובות
          טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום תכנון ובנייה 30/05/2020 | 01:45 פעילות בית כנסת וישיבה בדירת מגורים... שלום רב, האם הסבת דירת שכנים, המושכרת לבית כנסת וישיבה הינה חוקית? השוכרים והמשכיר ביודעין מפ...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 30/05/2020 | 01:18 תביעה בגין נזק אורחים של שכנים בבית דו משפחתי ביקרו אצל השכנים, זרקו גחלים בצד מבלי לכבות, אשר בהמשך שרפו לי חלק...
  • פורום תמא 38 29/05/2020 | 21:42 האם דייר נכה זכאי לקבל מגורים חילו... בבנין שלנו  מדברים על תמא 38 1 ועוד מעט יש ישיבת דיירים עם היזם . יש רוב של66% . אני בין המת...
  • פורום דיני משפחה 29/05/2020 | 17:12 פסילת שופט שלום. במידה והגשתי תלונה על שופט לנציבות. וטרם מתן ההחלטה של הנציב.מצרף את הטיעונים בבקשה ומגיש...
  • פורום ביטוח לאומי 29/05/2020 | 17:02 תוספת תלויים שלוםהבת שלי מתגייסת בספטמבר והיא כבר תיהיה בת 18מה צריך לעשות כדי להמשיך לקבל עליה תוספת תלוייםתו...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק