אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם החנייה הושכרה ?

  • שוכר דירה שיש לה חנייה בטאבו...
    אלקס | 26/08/2018 23:50

    אני שוכר דירה שיש לה חנייה בטאבו מוזכרת בחוזה.אבל בחוזה השכירות החניה מוזכרת פעמיים בצורה די לא ברורה. בחלק של מבוא לחוזה רשום: "  הואיל והמשכיר הנו הבעלים והמחזיק של מושכר: דירה הכוללת... 3.5 חדרים, מטבח, חדר אמבטיה ושירותים... וחניה...הנמצא ב..." ובסעיף 17 (אחד לפני אחרון) רשום: "בעניין חנית רכבו של השוכר הוסכם: בחצר הבניין". מה פרושו של הדבר? האם אני רשאי להשתמש בחניה שצמודה לדירה בטאבו? כרגע בעלת הדירה משכירה את החניה למישהו מהבניין הסמוך.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם החנייה הושכרה ?
      ליאור חאיק, עו"ד | 27/08/2018 18:49

      היי אלכס,

      בלתי אפשרי להשיב בלי לבדוק לעומק את הסכם השכירות אך ממה שאתה מספר נראה שהחנייה אינה חלק מהסכם השכירות.

      ככל ויש צורך בסיוע נוסף, אני עומד לרשותך.

      בברכה,

      ליאור חאיק, עו"ד
      מנהל פורום צרכנות ופורום דיני חוזים

      לוי אשכול 31, רחובות
      טל': 052-5475475; מייל: haiklior@hotmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק