אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם יש סכנה בקבלת מניות מחברה בה עבדתי?

  • קובץ מצורף האם יש סכנה בקבלת מניות מחברה בה עבדתי?
    ליאור | 24/09/2017 14:08

    היי פורום שלום רב,
    שמי ליאור, 29, לאחרונה חזרתי מטיול באוסטרליה ובמהלכו עבדתי זמן קצר (בחינם) בחברה פרטית (סיפקתי להם ייעוץ הנדסי).
    כאות תודה אותה חברה הציעה לי סכום מניות קטן, אני עדיין לא חתמתי על זה כי ההורים שלי מפחידים אותי שאולי זה יכול להכניס אותי לחובות. על כi ברצוני לברר בדחיפות:
    1. ללא תלות בשווי החברה ומצבה הפיננסי, קבלת מניות (אורדינרי שיירס) לא יכולה להכניס אותי לחובות או לסיבוכים אחרים נכון? הדבר שקול להחזקת מניות רגילה (לצורך העניין, נגיד קניית מניות טבע?).
    2.אין הדבר יוכל להכניס אותי לבעיות או אחריות עתידית נכון? (כל התחייבויות עתידיות, גיוסים וכו' אני לא אצטרך לשלם כסף על כלום, מדויק?).
    תודה רבה על העזרה והסיוע

       

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם יש סכנה בקבלת מניות מחברה בה עבדתי?
      עו"ד משה כאהן | 26/09/2017 14:58

      בעקרון אין סיכון בקבלת אחוז מניות קטן בחברה בע"מ אולם מומלץ להיוועץ עם עו"ד.

      בברכה,

      משה כאהן, עו"ד
      מנהל פורום דיני חברות

      שד' שאול המלך 35, ת"א
      טל': 03-6914775; מייל: [email protected]

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני חוזים 26/09/2020 | 00:29 הסכם לאישור משכנתא חתמתי עם חברה ליעוץ משכנתאות עלחוזה שישיגו לי משכנתה של 250000שקל ל10 שנים בריבית של 10.5%.{מכיוו...
  • פורום הוצאה לפועל 26/09/2020 | 00:11 פתיחת תיק בהוצאה לפועל שלא לצורך מקרה בו זוכה פתח כנגדי תיק בהוצאה לפועל שלא לצורך ולאחר שכתבתי מכתב למשרד עו"ד המייצג את הזוכה וב...
  • פורום בתי משפט 25/09/2020 | 18:54 לא קיבלת קנס אלא הודעת תשלום קנס, ובאותה הודעה גם מוסבר מה עליך לעשות אם רצונך לבקש להישפט או לבקש לבטל את ההו...
  • פורום לשון הרע 25/09/2020 | 18:48 למה לא? בגלל סעיף 8 לפקודת הנזיקין: “אדם שהוא גופו בית משפט או בית דין או אחד מחבריהם, או שהוא ממלא כדין ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 25/09/2020 | 18:30 האם אפשר לקנות חניה משכן? שלום האם אפשר לרכוש חניה משכן שתהיה רשומה תחת הנכס שלי בטאבו? אם כן מה הפרוצדורה
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק