אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 
 

הודעות אחרונות

  • פורום ביטוח לאומי 09:31   19/12/2018 נכות צמיתה שלוםמתאונה משנת 1993 כעת היגשנו בקשה לנכות לתאונת עבודה זו והיתה הכרה ב15% נכות צמיתה. האם ישלמו ...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 09:24   19/12/2018 האם ניתן לתבוע את אמזון בישראל? ניתן לתבוע את אמזון בארץ. צריך למצוא מה הכתובת שלהם להמצאת כתבי בי"ד. בהצלחה,  אבי ק...
  • פורום דיני עבודה 09:20   19/12/2018 הודעה מוקדמת שלום,פוטרתי והמעביד מעוניין לשלם חלף הודעה מוקדמת. מתי,על פי חוק , ועד מתי עליו לשלם את תשלום חלף...
  • פורום פלילי 08:44   19/12/2018 שימוע לפני משפט פלילי האם במקרה של שימוע בעבירה של מעשה מגונה בנסיבות מחמירות, עדיין יהיה אפשרי להימנע מהגשת כתב אישום?...
  • פורום דיני נזיקין 07:28   19/12/2018 אחריות ועד בנין משותף על בטיחות פרו... שלום רב,לאחרונה התקשרנו עם קבלן איטום לביצוע איטום גג משותף בבניין של שלוש קומות. הגג שטוח ולא מו...

ניהול מו"מ עם נושים במהלך הליך פשיטת רגל

  • הודעות שוטפות
  • אישור ממנהל המיוחד
    עיסא | 29/07/2017 07:05

    בוקר טוב,  
    במהלך צו כינוס ולפני פשיטה האם אני יכול לפנות לנושים לנהל משא ומתן איתם. 
    1- האם אפשר לדבר איתם ולשכנע אותם להסכים להצעה. - למשל הסדר נושים סעיף 33.
    2- במידה ויש לי 5 נושים,  האם אפשר למשל לפנות לאחד מהם ולהציע לי חלק מהכסף,  במידה והוא מסכים.  האם הוא יכול למשוך תביעה החוב אחרי שהוא הגיש ובשלב צו כינוס. 
    ** האם שני דברים אלה רוצים אישור המנהל המיוחד,  כלומר אני צריך לבקש אישור ממנהל  על מנת לעשות משא ומתן,  והנושים צריך לבקש אישור ממנו על מנת להסכים??? 
    אשמח לקבל תשובה מפורטת. 

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • ניהול מו"מ עם נושים במהלך הליך פשיטת רגל
      עו"ד עומר נירהוד | 29/07/2017 13:47

      לך אסור לנהל מו"מ עם נושים מחוץ להליך, ובוודאי להגיע עם מי מהם להסדר בו אתה משלם לו כסף, כי זה נקרא העדפת נושים.

      אם קרוב משפחה שלך, אח או דוד למשל, מעוניין לעזור לך, לנהל מו"מ עם מי מהנושים, לסגור איתו הסדר, לשלם לו ושימחק את תביעת החוב שלך, זה עניינו של אותו קרוב משפחה, ואין אף אחד שיכול לאסור עליו את זה.
      מותר לך לנהל מו"מ עם כל אחד מהנושים להסדר כולל, שיתן לכולם אותו דבר - אבל לרוב הנושים יעדיפו שמו"מ כזה אם מתבצע על ידך יעשה על ידך מול המנהל המיוחד (במיוחד אם אתה לא מיוצג).

      עדיף שתהיה מצויג על ידי עו"ד שמתמחה בעניין, במקרה כזה.


      בברכה,

      עומר נירהוד, עו"ד
      מנהל פורום פשיטת רגל

      העצמאות 40, יהוד
      טל': 03-5366635; מייל: pashar@sba-law.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק