אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תחילת התמחות

  • לצורך התמחות במשפטים
    הלן | 23/04/2017 10:20

    כדי להתחיל התמחות צריך לסיים הכל חוץ מ2 מבחנים.האם אפשר במקום חוץ מ 2 מבחנים, חוץ מ 2 עבודות סמינריוניות או מבחן ועבודה סמינריונית?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תחילת התמחות
      עו"ד הילה נדב | 23/04/2017 19:04

      ניתן שיהיו שני קורסים חסרים

      בברכה,

      הילה נדב תירם, עו"ד
      מנהלת פורום לימודי משפטים

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • בבקשה תקראי את השאלה ותעני לי על השאלה
        הלן | 23/04/2017 19:33

        בבקשה תקראי את השאלה ותעני לי על השאלה
        ו
        האם אפשר לא לכתוב את העבודות וזה נחשב בסדר לתחילת התמחות?
        האם אפשר בכלל לא ללמוד 2 קרוסים או רק חסר 2 ציונים במבחנים?

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • תנאים לרישום מתמחה
          מתמחה | 25/04/2017 01:49

          תנאים לרישום מתמחה (תיקון מס' 3) תשכ"ג-1963 (תיקון מס' 14) תשמ"ה-1985 (תיקון מס' 18) תשנ"א-1991

          26.  אלה רשאים להירשם כמתמחים:

          (1)[2] מי שקיבל בפקולטה כאמור בסעיף 25(1) תעודת בוגר או אישור שמילא אחר דרישות הפקולטה לקבלת תעודת בוגר או אישור שסיים את תקופת לימודיו בפקולטה ונותרו לו לא יותר משתי בחינות כדי למלא אחר דרישות הפקולטה לקבלת תעודת בוגר. בפסקה זו, "פקולטה" – לרבות מכללה למשפטים כמשמעותה בסעיף 25(1);

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

          • שאלה
            הלן | 25/04/2017 11:22

            ובדיוק ע"פ תנאים מוכרים אלו שאלתי
            כתוב מבחנים ושאלתי על עבודה
             אלו שאלתי לפרשנות לגבי הנוהג
            אודה לתשובה
            האם עבודה סמינריונית שקולה כמבחן
            אודה לתשובה מהרה

            האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
            מסך מלא השב

            • תנאים לרישום מתמחה
              מתמחה | 25/04/2017 20:36

              מניסיוני אני יודע שכן.  
              שווה בדיקה במוסד שבו את לומדת.  
              בהצלחה.  

              האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
              מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 19/01/2019 | 15:50 ערב משלם שלום ותודה מראשברצוני לדעת מה קורה במקרה בו ערב משלם (במשכנתא )אינו משלם את חלקו האם הבנק יג...
  • פורום דיני עבודה 19/01/2019 | 13:02 איך לחשב פיצוי פיטורין שלוםעבדתי באחת מחברות המזון שלוש שנים וחציבהתחלה כחצי שנה עבדתי משרה מלאה אחר כך כשנתיים עבדתי 3 ...
  • פורום לשון הרע 19/01/2019 | 11:57 לא, שחר
  • פורום פשיטת רגל 19/01/2019 | 10:51 שכר למנהל המיוחד             האם אדם שנמצא בפשיטת רגל צריך לשלם      ...
  • פורום בתי משפט 19/01/2019 | 10:27 יש לי אפשרות לתבוע מישהו על משהו שה... יש לי אפשרות לתבוע מישהו על משהו שהוא עשה נגדי, האם אני יכול למכור את התיק לאדם אחר שיתבע במקומי ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק