ליעוץ אישי עם עו'ד

 
 

הודעות אחרונות

כספים שנתפסים על ידי הנאמן שייכים לקופת הכינוס

  • הודעות שוטפות
  • שאלה
    יוסי כהן | 11/09/2016 00:31

    שאלה. האם כסף שעוקל על ידי נאמן ניתן להשתמש בו במסגרת הסר נושים, לפי סעיף 19א, בפקודת פשיטת הרגל?
    תודה לעונים

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • כספים שנתפסים על ידי הנאמן שייכים לקופת הכינוס
      עו"ד טל פינק שליש | 14/09/2016 13:49

      בדרך כלל, הכספים אשר נתפסים על ידי נאמן שייכים לקופת כינוס הנכסים ולפיכך ניתן להשתמש בהם לצורך סעיף 19א'.


      בברכה,

      טל פינק שליש, עו"ד
      מנהלת פורום בתי משפט ופשיטות רגל

      מונטיפיורי 4, פתח תקווה
      טל': 03-9312347; מייל: talfs.law@gmail.com

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק