אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תשלום פיצוי על נזקי רכוש לאחר תאונה

  • הסכם להסדר תשלום לאחר תאונה בין שני הצדדים
    איריס | 21/07/2016 13:38

    שלום רב,
    ביצעתי תאונה קלה מאוד, כאשר נסעתי רוורס ולא ראיתי את האישה שגם יצאה ברוורס מחנייה. אני זו שפגעה ברכב של הנהגת. לרכב שלי יש נזק קטן ולנפגעת יש נזק קטן בפח בלבד.
    הנפגעת התקשרה מיד לסוכן הביטוח שלה וגם אני, אך אף אחת מאיתנו לא הפעילה את הביטוח. לאחר שהחלפנו פרטים היא אמרה שאולי היא תפנה למוסך שלה ותקבל הצעת מחיר על הנזק וכך היה. הנזק שלה עומד על 1000 ש"ח.
    התקשר אלי סוכן הביטוח שלה ושאל אותי אם אני רוצה שאני והיא נסגור את זה בינינו ואשלם לה את הסכום שהמוסך קבע.
    שאלתי היא-
    1. אם אביא לה את הכסף ונסגור את זה בינינו האם פתאום אוכל לגלות שהביטוח שלה תובע את הביטוח שלי גם אחרי ששילמתי לה? כמובן שננסח איזשהו הסכם בינינו. היא אומרת שלא הפעילה את הביטוח אך נראה לי מוזר שסוכן הביטוח שלה יצר איתי קשר.
    2. במידה ונוכל לנסח הסכם שבו היא לא תוכל לתבוע אותי יותר, איזה סעיפים עלי להכניס להסכם?
    תודה רבה!!!

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תשלום פיצוי על נזקי רכוש לאחר תאונה
      עו"ד ליטל שוורץ | 24/07/2016 12:27

      איריס שלום,

      ככל שאת ובעל הרכב הנפגע סיכמתם על סכום פיצוי בגין הנזק שנגרם לרכב אז אין לחברת הביטוח עילת תביעה כנגד חברת הביטוח שלך או כנגדך.

      חשוב מאוד, לוודא שאכן האדם שאת מתנהלת מולו הוא בעל הרכב.

      כמו כן, יש לחתום על הסכם שמציין את סכום הפיצוי, מי משלם למי ולציין כי מדובר בתשלום בגין פיצוי על כל הנזקים שנגרמו לרכב (ואת פרטיו) מהתאונה וכי לבעל הרכב ו/או לנהג הרכב במועד התאונה לא תהיה כל טענה ו/או דרישה נוספת בגין התאונה. אני ממליצה להראות את ההסכם לעו"ד טרם חתימה עליו ומתן סכום הפיצוי על מנת לוודא שההסכם מכסה אותך בגין תביעות עתידיות.

      כמו כן, יש להחתים את נהג הרכב על מסמך שמאשר שהוא קיבל את סכום הפיצוי שנקבע בהסכם ביניכם.

      בברכה,

      ליטל שוורץ, עו"ד
      מנהלת פורום תאונות דרכים

      הברזל 34, ת"א
      טל': 052-3772232; מייל: lital@smb-law.co.il

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני עבודה 19/01/2019 | 13:02 איך לחשב פיצוי פיטורין שלוםעבדתי באחת מחברות המזון שלוש שנים וחציבהתחלה כחצי שנה עבדתי משרה מלאה אחר כך כשנתיים עבדתי 3 ...
  • פורום לשון הרע 19/01/2019 | 11:57 לא, שחר
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 19/01/2019 | 11:29 תביעה לפי סעיף 58 אימי קנתה דירה 3 חדרים בביניין שיש בו דירות 3-4-5 חדרים . לאימי יש דירה 3 חדרים . בביניין יש תקנו...
  • פורום פשיטת רגל 19/01/2019 | 10:51 שכר למנהל המיוחד             האם אדם שנמצא בפשיטת רגל צריך לשלם      ...
  • פורום בתי משפט 19/01/2019 | 10:27 יש לי אפשרות לתבוע מישהו על משהו שה... יש לי אפשרות לתבוע מישהו על משהו שהוא עשה נגדי, האם אני יכול למכור את התיק לאדם אחר שיתבע במקומי ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק