אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

חוזה שכירות לפושט רגל

  • חוזה שכירות לפושט רגל
    ברכה | 08/08/2015 12:04

    שלום רב, אשמח לדעת אם במסגרת ההגבלות על פושט רגל, מותר לו לחתום על חוזה שכירות לאחר שקיבל צו כינוס. האם יש איזה מגבלה סביב נושא השכירות בכלל? תודה  מראש, ברכה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • חוזה שכירות לפושט רגל
      עו"ד הילה נדב | 11/08/2015 05:10

      שלום,

      מותר לחתום.

      השכירות צריכה להיות בסכום סביר.

      בהצלחה,

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני עבודה 19/01/2019 | 13:02 איך לחשב פיצוי פיטורין שלוםעבדתי באחת מחברות המזון שלוש שנים וחציבהתחלה כחצי שנה עבדתי משרה מלאה אחר כך כשנתיים עבדתי 3 ...
  • פורום לשון הרע 19/01/2019 | 11:57 לא, שחר
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 19/01/2019 | 11:29 תביעה לפי סעיף 58 אימי קנתה דירה 3 חדרים בביניין שיש בו דירות 3-4-5 חדרים . לאימי יש דירה 3 חדרים . בביניין יש תקנו...
  • פורום פשיטת רגל 19/01/2019 | 10:51 שכר למנהל המיוחד             האם אדם שנמצא בפשיטת רגל צריך לשלם      ...
  • פורום בתי משפט 19/01/2019 | 10:27 יש לי אפשרות לתבוע מישהו על משהו שה... יש לי אפשרות לתבוע מישהו על משהו שהוא עשה נגדי, האם אני יכול למכור את התיק לאדם אחר שיתבע במקומי ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק