אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

תשלומים בפשר

  • העברת מרמה בנישואין
    משה | 05/08/2015 18:28

    שלום רב,

    נשוי פרק ב' וגר בביתה של אשתי . בהסכם ביננו אני מעביר לה כל חודש שכירות והוצאות מזון עבורי ועבור ילדיי שבאים אלינו לפי ההסדרי ראיה. האם זה נחשב העברת מרמה לפי סעיף 70 לפקודת פשט"ר?

    תודה רבה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • תשלומים בפשר
      עו"ד הילה נדב | 11/08/2015 05:08

      שלום,

      אם זה חלוקה בהוצאות הבית לא נראה שזה עולה כדי העברת מירמה
      וכמובן שהדוח אמור לשקף זאת .

      בהצלחה,

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק