אתר הפורומים המשפטיים

יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

ליעוץ אישי עם עו"ד

 
 
 

הודעות אחרונות

  • פורום לשון הרע 21:01   13/12/2018 שימוש בשם אדם ובתמונתו לשם רווח לכאורה, אתה מתאר פגיעה בפרטיות לפי סעיף 2(6) לחוק הגנת הפרטיות, קבלת טובת הנאה שלא על-פי זכות ...
  • פורום צרכנות | תביעות קטנות 21:01   13/12/2018 תצהיר עד שלום אני רוצה להגיש תביעה בתביעות קטנותויש לי עד שהיה נוכח באירועהבעיה שהוא לא יוכל להגיע להעיד מ...
  • פורום דיני תעבורה 19:52   13/12/2018 דו"ח על החזקת טלפון שלום ליאור,אין מצב שהטלפון יישאר יציב על רגלך מבלי שתאחז בו.יש מצב שאחזת בנייד מבלי משים וזה הרגע...
  • פורום דיני משפחה 19:42   13/12/2018 צוואה הדדית שלום אביבית,השאלה לדאבוני לא ברורה.אשמח אם תנסי לנסח אותה באופן בהיר יותר. בברכה, עו"ד לימור ...
  • פורום דיני עבודה 19:31   13/12/2018 פנסיה שלום, אני עובד בגלידרייה כ 10 חודשים סטודנט במשרה חלקית, ושמתי לב שלמרות שחתמתי על טפסים לפנ...

לא הבנתי מהי שאלתך...

  • הודעות שוטפות
  • ימי מחלה עקב תאונת דרכים
    מריה | 10/08/2014 19:51

    שלום רב עו"ד אריק ארביב
    עברתי תאונה, פונתי באמבולנס אושפזתי השתחררתי וקיבלתי 11 ימי מחלה, (זו לא היה תאונת עבודה אלה תאונת דרכים בלבד) מכיוון שאני סטודנטית  שחייבת לעבוד ולמרות שמאוד כואב לי הגב הצוואר הכתף וכו אני מתלבטת אם ללכת לעבודה או לא, מכיוון שאינני יודעת האם ביטוח לאומי ישלם לי אם זוהי לא תאונת עבודה וניצלתי את ימי המחלה שלי בעבודה.
    (לא מצאתי שאלה דומה בפורום רק מצאתי שימי מחלה הם בגדר המלצה)

    אודה לך על התשובה.

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • לא הבנתי מהי שאלתך...  לת 
      עו"ד אריק ארביב | 11/08/2014 12:17

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • לאריק ארביב
        מריה | 11/08/2014 12:21

        האם אפשרי לקבל עבור 11 ימי מחלה עקב תאונת דרכים מביטוח לאומי אם התאונה לא קשורה לתאונת עבודה וניצלתי את כול ימי המחלה בעבודה..כלומר מי יממן את הימים? תודה

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

        • המשך תשובה...
          עו"ד אריק ארביב | 12/08/2014 22:59

          אם תוכיחי כי נעדרת מהעבודה ונגרמו לך הפסדי השתכרות, חברת הביטוח, זו אשר ביטחה את הרכב בה נהגת בעת התאונה בביטוח חובה, תפצה אותך בגין נזק זה. 

          בהצלחה, 

          אריק ארביב, עו"ד ומגשר
          מנהל פורום תאונות דרכים

          האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
          מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק