אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

האם ניתן לתבוע בגין פרסום מטעה?

  • תביעה יצווגית על מספר מוצרים שלא השתמשתי בכולם
    נועם | 31/07/2014 12:47

    שלום

    פניתי לעורך דין כדי לתבוע חברה על פרסום מטעה של מוצר והסתבר לי שעוד מוצרים של החברה (מאותה סדרה) גם הם מפורסמים עם אותה הטעיה בדיוק
    כעת העורך דין הציע לשנות את הבקשה ולהוסיף לה את יתר המוצרים (למרות שלא השתמשתי בכולם) ולהשאיר את התביעה רק על המוצר בו השתמשתי בפועל
    האם זה אפשרי?
    כלומר,האם אוכל לתבוע על כל המוצרים כי ההטעיה היא אותה הטעיה והמוצרים הם מאותה סדרה באותו השם (רק ריחות שונים)
    והאם צריך לשנות גם את התביעה האישית  ולכלול בה את כל המוצרים או שהבקשה הנלווית לה תכלול את כל המוצרים?
    תודה רבה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • האם ניתן לתבוע בגין פרסום מטעה?
      עו"ד עמירם טפירו | 04/08/2014 13:28

      נועם שלום,

      עילת תביעה אישית (קרי השימוש הפרטני ו/או הקנייה של כ"א מהמוצרים נשוא הבקשה לאישור) עודנה דרישה ברת תוקף בבירור הבקשה לאישור התובענה כייצוגית.

      כך שלא ניתן להפריד בין השניים.

      בברכה,

      עמירם טפירו, עו"ד
      מנהל פורום תובענות ייצוגיות

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום ביטוח לאומי 04/03/2024 | 20:02 סעיף נכות המגלם אי כושר  לשון סעיף 34 ב רמיסיה, סימנים קליניים אפקטיביים קלים, קיים צורך בטיפול תרופתי, קיימת הפרעה ...
  • פורום דיני תעבורה 04/03/2024 | 20:00 אני לא מוצא כאן אכיפה בררנית הי,העובדה שעד היום לא הייתה אכיפה והיא התחילה "פתאום", אינה מעידה על בררנות.יתכן והמדיניות השתנתה...
  • פורום בתי משפט 04/03/2024 | 17:01 חתימה על תצהיר האם עו״ד יכול לחתום על תצהיר בכתב יד בלי חותמת רשמית? כי הוא עו״ד אבל לא עוסק במקצוע
  • פורום תאונות דרכים 04/03/2024 | 15:44 תאונת דרכים שהיא גם תאונת עבודה שלום לעו"ד רונית. אשמח להסבר קצר. מילאתי את טופס תביעה לנפגע עבודה . יש שם סעיף 6. שכתוב שם ...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 04/03/2024 | 15:21 האם במכירת דירה מושכרת כששולם מס הכ... שלום נחום,העובדה שדירה הושכרה ושולם מס הכנסה בגין הכנסות השכירות איננה משנה לעניין עצם החיוב במס ...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק