אתר הפורומים המשפטיים יש לך שאלה משפטית? קבל תשובה מעורך דין

הכרזת פש"ר אינה פוסלת לשמש כרו"ח

  • האם אוכל להמשיך לעסוק במקצועי
    אנונימי | 03/12/2013 14:16

    שלום,
    אני רו"ח ולאחרונה לצערי נוצר המצב שיש סיכוי שאצטרך להיות מוכרז כפושט רגל.
    האם יש מניעה שאמשיך לעסוק במקצועי?

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • הכרזת פש"ר אינה פוסלת לשמש כרו"ח
      עו"ד עופר פרץ | 03/12/2013 17:54

      בחיפוש שערכתי בחוק  רואי חשבון, תשט"ו-1955 ובתקנות לא מצאתי הוראה הפוסלת פושט רגל מלשמש כרו"ח. ככל הנראה זו התשובה גם אם אינה מסתדרת עם הרציונל בהשוואה לדיני הפסלות האחרים לגבי עריכת דין, תיווך, חברות במועצת מנהל מקרקעי ישראל ובמועצת עיר וכו'.










      * פורסם ס"ח
      תשט"ו מס' 173 מיום 10.2.1955 עמ' 26 (ה"ח תשי"ג
      מס' 149 עמ' 98).

      תוקן ס"ח תשל"א
      מס' 622 מיום 7.4.1971 עמ' 110 (ה"ח תש"ל
      מס' 894 עמ' 244) – תיקון מס' 1.

      ס"ח תשל"ח
      מס' 875 מיום 17.11.1977 עמ' 22 (ה"ח תשל"ו
      מס' 1257 עמ' 362) – תיקון מס' 2.

      ס"ח תשל"ח
      מס' 908 מיום 10.8.1978 עמ' 199 (ה"ח תשל"ח
      מס' 1145 עמ' 19) – תיקון מס' 3.

      ס"ח תשמ"ח
      מס' 1261 מיום 27.7.1988 עמ' 212 (ה"ח תשמ"ג
      מס' 1608 עמ' 42) – תיקון מס' 4.

      ס"ח תשנ"ד מס'
      1440 מיום 21.11.1993 עמ' 24 (ה"ח תשנ"ג
      מס' 2178 עמ' 143) – תיקון מס' 5; ר' סעיף 2 לענין הוראת מעבר. $$$ 2. אגרה
      ששולמה לשנת התש"ד, יראו כאילו שולמה לכל שנת 1994. ###

      ס"ח תשנ"ד
      מס' 1448 מיום 27.1.1994 עמ' 62 (ה"ח תשנ"ד
      מס' 2220 עמ' 106) – תיקון מס' 6.

      ס"ח תשס"ב
      מס' 1823 מיום 15.1.2002 עמ' 96 (ה"ח תשס"א
      מס' 2982 עמ' 527) – תיקון מס' 7 בסעיף 2 לחוק חופש העיסוק (הקלה בהגבלות - גיל,
      תושבות ועיסוק אחר) (תיקוני חקיקה), תשס"ב-2002; ר' סעיף 14(1) לענין תחילה.
      $$$ 14 (1) סעיף 10 לחוק רואי חשבון, התשט"ו-1955, כנוסחו בסעיף 2(2) לחוק
      זה; ###

      ס"ח תשס"ה
      מס' 2020 מיום 8.8.2005 עמ' 745 (ה"ח הממשלה תשס"ד
      מס' 77 עמ' 298) – תיקון מס' 8 בסעיף 15 לחוק בתי משפט לענינים מינהליים
      (תיקון מס' 15), תשס"ה-2005.


      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
     

לייעוץ ראשוני טלפוני חייג: 077-9973868
ליעוץ אישי עם עו"ד
 
 
 
הודעות אחרונות
  • פורום דיני תעבורה 22/10/2020 | 07:53 העמדת משאיות שלום, מול חצר ביתי יש רצועת חול של 10-12 מטר המפרידה בין הבתים ברחוב לבין הכביש, ובה מדי פעם חונו...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 22/10/2020 | 05:12 תשובה מוועדה. שלוםכמה זמן תינתן תשובה אם הגשנו ערעור לועדה עליונה דרך הסניף המאכלס ? תודה
  • פורום דיני עבודה 22/10/2020 | 01:41 התפתרות כקב מחלה ומצב בריאותי לקוי שלום, אני עובד שתי עבודות. עבודה משרדית 50% משרה  + עבודה נוספת גם לא משרה מלאה כ 3 שני...
  • פורום דיני מיסים 21/10/2020 | 22:34 אימות בדוח מס רכישה שמגיש בקורונה במייל מי שלא מיוצג ולא מבקש כל פטור ממס רכישה,. האם צריך אימות הצהרה ...
  • פורום פלילי 21/10/2020 | 22:31 האם זה עבירה על החוק וזילות בית המש... אם אני אומר את הדבר הבא:״כמו שיש עורכי דין נוכלים לא ישרים יש גם שופטים נוכלים לא ישרים״האם זה זי...
כניסה לפורומים המשפטיים
© כל הזכויות שמורות לעו"ד אדי סוברי, אתר הפורומים המשפטיים.
סקייטק