הודעות אחרונות

  • פורום דיני מיסים 01:00   26/09/2018 מע"מ-נכס מסחרי האם משלמים מע"מ על רכישת נכס מסחרי ו/או על מכירתו?
  • פורום פלילי 23:33   25/09/2018 תשובה התשובה המדויקת היא -1. הזכאי הוא המשיב בערעור,2. המדינה גם היא משיבה בערעור,3. ובנוסף, גם כל מי ש...
  • פורום פונדקאות 22:39   25/09/2018 פונדקאות לגייז שלום וברכהרציתי לדעת מהם האפשרויות כיום לגייז לפונדקאות לא יקרה בעולם, ארהב קצת יקר ואין לי 400 א...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 21:39   25/09/2018 מיסי שבח ירושה שלום  רביש  לי  בית  רשום  על  שמי . ועוד  שתי  דירו...
  • פורום פשיטת רגל 21:36   25/09/2018 תביעה הוגשה תביעה כספית כנגד בעמ והרמת מסך לבעל מניות. בעל המניות הגיש לתיק עיכוב הליכים לפי סעיף 19 לפ...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

שימוש במוצרים

  • הודעות שוטפות
  • החוק במוצרים לילדים
    דנה | 18/03/2009 10:02

    שלום, אני מייצרת מוצרים לתינוקות וילדים שמיועדים לתלייה למשל תמונות חמסות מזוזות וכו'. בחלק מן המוצרים יש חלקים קטנים  שעם הרבה כח יכול להיות שישברו או יתפרקו.מדובר במוצרים שאינם בשימוש של הילדים באופן ישיר ויומיומי. כיצד אני מכסה את עצמי כנגד תביעות מהסוג הזה(חנק לדוגמא)? האם מדבקת אזהרה מאחורי המוצר פותרת את הבעיה? אני רואה חלקים כאלה במוצרים של חברות נבחרות ללא שום אזהרה על האריזה . למי צריך לפנותכדי לקבל אישורים או מה שצריך כדי להתחיל למכור?אם לא הגעתי לפורום הנכון אשמח אם תפנו אותי לכתובת אחרת.דנה

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • שימוש במוצרים
      עו"ד יריב קדם | 18/03/2009 20:32

      עליך לקבל אישור מכון התקנים בנוסף לפתרונות שהיצגת.

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868