הודעות אחרונות

  • פורום פלילי 17:53   22/07/2018 למי מגישים ערר על החלטה שלא לחקור? ההחלטה בערר צריכה להתקבל ע"י הפרקליטות ולא ע"י קצין משטרה (סעיף 64(א) לחוק סדר הדין הפלילי). יכול...
  • פורום הוצאה לפועל 17:46   22/07/2018 אני נפגעת עבירה כבר שנה וחצי שוכב תיק אלב״מ במחלקת תביעות מחוזית.התיק מכיל עבירות איומים ושימוש במסמך חסר-עבירות ...
  • פורום ביטוח לאומי 17:07   22/07/2018 דרישת תשלום של ביטוח לאומי אני בן 71 ועובד כשכיר וכן כבעל עסק של שעורים פרטיים. קבלתי לפני מספר ימים דרישה לשלם דמי ביטוח לא...
  • פורום נדלן ודיני מקרקעין 17:03   22/07/2018 הנמכה מתחת לצנרת ספרינקלרים שלום,בדירה שרכשתי הותקנה מערכת ספרינקלרים. לדברי היזם אנו אמורים לכסות את עלות הנמכת התקרה מתחת ל...
  • פורום אתיקה מקצועית 16:57   22/07/2018 התנהלות שוטרים ועוגמת נפש - לא שייך... קאדיללהשאלתך מופנית לפורום הלא נכון.אני מציע שתעלה השאלה בפורום נזיקין.בהצלחה בברכה, מייק יור...

ליעוץ אישי עם עו'ד

 
select

רשות שימוש בזכויות יוצרים.

  • הודעות שוטפות
  • שימוש בקטע מוזיקלי לצורך סרטון תדמית לאתר אינטרנט
    מירב | 01/03/2009 21:39

    אני עובדת על סרטון תדמית לאתר האינטרנט שלי ושוקלת להכניס בו ליווי מוזיקלי. הקטע המדובר נכתב ע"י יוצר שכבר אינו בחיים. אני מבקשת לדעת האם מותר לי להשתמש בקטע והאם עלי לקבל אישור שימוש גם מחברת התקליטים ו/או התזמורת המנגנת. תודה רבה!

    האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
    מסך מלא השב

    • רשות שימוש בזכויות יוצרים.
      עו"ד יריב קדם | 02/03/2009 11:42

      בהחלט יש לקבל אישור שימוש מבעלי זכויות היוצרים שציינת, וכן מיורשי היוצר המנוח (תוקף הזכויות עד 70 שנה לאחר מותו).

      האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
      מסך מלא השב

      • תודה רבה על תשובתך.  לת 
        מירב | 02/03/2009 21:08

        האמור לעיל לא בא במקום ייעוץ משפטי ולא מהווה לו תחליף. ההסתמכות על המידע באחריות המשתמש בלבד!
        מסך מלא השב

קבל עכשיו ייעוץ משפטי אישי
select

לייעוץ משפטי חייג: 077-9973868